Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hetes babának és mamájának...

Pár hetes babának és mamájának mit vigyünk látogatáskor?

Figyelt kérdés

Még csak 2 hetes,de pár hét múlva szeretnénk meglátogatni.

Megvan mindene,kérdeztük az apukát, "nem kell semmi".


De üres kézzel mégse illik.

Kollégánk,jó barátunk az apa és az anya is.(Párommal mennénk ketten)


Mit vigyünk?


2011. okt. 12. 12:15
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
az apának megvan,ő kérésre kedvenc italt kap :)
2011. okt. 12. 12:16
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Popsitörlő mindig jól jön, babának egy kis csörgő esetleg (majd később használja, de legalább nem mentek üres kézzel).

Ha tudod milyen pelust használnak, akkor vihetsz olyat is nekik, az is jó, hiszen hamar elfogy.

2011. okt. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

ajándékutalványt nem szeretnék,ez a fix


kisöcsémnek volt ilyen felhuzható nagyon püha plüss zenélő,nagyon kellemes,lágy zenét játszott,nem elemes.csecsemőkorától imádta.

szerintetek?

(csörgő,hangos zenélő dolgot nem viszek,hangjuk borzasztó)

2011. okt. 12. 12:20
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Én a pelenkának örültem a legjobban. Nem zavart az sem, ha nem az általunk használtat kaptuk, minden fajtának örültünk és elhasználtuk. Vehetsz a babának színes csörgőt, ebből mindig jól jön az új, amit még nem látott.

Én kaptam szoptatós teát, bonbont, virágot és 1 karton alkoholmentes sört is. Mindennek örültem, mert gondoltak rám is.

2011. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Vihetsz pl. cumit, hozzá cumiláncot, pelenka és popsitörlő az nagyon jó dolog, plüss kendőt, amit szorongathat a pici.

Esetleg pamut babatakarót (télire az jól jön), kis kötött sapkát vagy valamilyen melegebb ruhát. Csörgőt, rágókát.


De, ha tényleg nem szeretnének semmit, akkor egy csokor virág + valami csoki!


Én szülés után 1 héttel közöltem, hogy karamellás boci csokit akarok. Aki jött látogatóba, mindenki azt hozott.. párom azt mondta nekik... :D

2011. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
ja! és nővéremhez első héten egy sajtburger volt a 'beugró'. Anélkül be se engedett :)))
2011. okt. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Gyümölcslé, alkoholmentes sör, süti az anyukának, és persze virág.

A babának a pelenka és a törlőkendő szerintem mindig jó, ha maradandót szeretnétek, akkor jó lehet pl. egy játékspirál, vagy egy mosható plüss/textil/ figura, ami maradandó :) Természetesen gombok és egyebek nélkül, már sok olyan kapható, ami újszülött kortól odaadható a babának, nem veszélyes. Bármelyik játékboltban vagy hiperszupermarketben találtok, csak a rászánt pénzen múlik, hogy milyet, van egészen olcsó is, a felső határ pedig a csillagos ég. :)

A felhúzható is jó ötlet, mi kettőt hazsnálunk :DDDD

2011. okt. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Hát neked lehet idegesítö a csörgös dolog, de a gyereknek az a legjobb ebben a korban. minden ami csillog , zörög, csörög hangot ad ki.


Amit szerintem ne vigyál az a gyereknek fürdöszerek, vagy krémek. kislányom még 1 évesen is azt használja amit kaptunk születésére.


aztán kaptunk 3 ilyen felhúzható zenélöt is.


pelenka szerintem jó ötlet mondjuk 3-as méretben abba hamar bele nöl. aztán a popsitörlö is kell minden mennyiségben.


mi kaptunk jó pár csörgöt de az sose rossz. kb 3 hósan kezd el fogni a baba és onnantól kezdve le sem teszi.


ami még szuper ötlet volt habár 4 hós babám kapta, de hamar nönek a babák, az a keljfeljancsi. ennek nagy fejlesztö hatása van, mikor elkezd fordulni kb 4 hósan ez ösztönzi is a fordulásra, elöször a gyógytornán találkoztam vele, majd kaptunk egyet de nagyon szuper jó volt.


ja ha még is csörögöt veszel, akkor olyat aminek vékony a fogokája mert azt hamar a kezébe lehet adni.

2011. okt. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Aminek mi legjobban örültünk: a pelenka-popsitörlő, ebből bármennyi elfogy.

legkevésbé: a plüss alvókendők (van vagy 5,ebből kettő bontatlan csomagban, mert mindenki azt hozott és egyik fiamnak sem kellett. Cumit is mind továbbajándékoztuk, egyik gyerek sem cumizott. Továbbá a rengeteg plüssfigura, ami nagyon aranyos ugyan, csak a gyerek nem játszik vele.

A csörgők-rágókák jók, én is a vékonyabb fogásúakat javaslom, a bumszlikat még nagyobb korában sem szeretik megfogni, pláne rágcsálni.

Anyukának nyugodtan lehet vinni édességet, szerintem mindenki szereti. Virággal vigyázni, én kaptam olyan csokrot, ami úgy illatozott, hogy pár óra után fájó szívvel ugyan, de a kukába hajítottam, mert nem akartam, hogy megfulladjunk tőle.

2011. okt. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy a kisruhákkal sem árt vigyázni, nekem sajnos a legtöbb ajándékba kapott újszülött csini ruha nem is volt a gyereken, már ki is nőtte.
2011. okt. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!