Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor télen milyen gyümölcs...

Ilyenkor télen milyen gyümölcsöt és milyen formában adtok 7 hónapos babának?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
üvegeset evett
2010. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szerencsére sok mindent tudtam fagyasztani: meggyet, barackot, szilvát, szőlőt, így zömében ezeket használtam fel, frissből banánt, almát, és bár nem gyümi de imádta a sütőtököt és ugye ez pont szezonális.

üvegeset is kapott, pl sárgabarackosat, piros gyümölcsöset...

amúgy a banánt már magának harapta ilyen idősen, minden mást össze kellett turmixolni/reszelni, később kb 8 hósan már elég volt villával összenyomogatni neki... vagy nem tudom hogy érted azt hogy milyen formában :-)

2010. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Banánt,csak adogatom a darabokat a szájába,almát pedig (pépesítve)csak úgy szereti,hogy teszek bele kekszet is.Körtét szintén.
2010. nov. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én fagyasztott gyümölcsöket adtam a kisfiamnak
2010. nov. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
banán, alma, körte, ringló, fagyasztott szilva, mandarin, narancs
2010. nov. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Alma, szőlő (mag és héj nélkül), körte, mandarin, narancs, banán,kivi (mag nélkül), sütőtök, fagyasztott meggy, barack. A fagyasztott gyümölcsöt kekszhez adom, a többit pedig összetöröm villával vagy turmixolom.
2010. nov. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Alma, körte, banán, szőlő (mag, héj nélkül). Ezen kívül üveges, ill. fagyasztott (meggy, barack, szilva). Citrusféléket csak 1O hónapos kor után adtam.
2010. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam nyáron fagyasztgatni,boltban vett mirelitet is szoktatok?Köszönöm szépen az eddigi válaszokat(is)!
2010. dec. 1. 14:54
 9/12 anonim ***** válasza:

Alma, körte, banán, mirelit meggy, általam fagyasztott barack és kajszi. Üveges szilva, vagy egyéb gyümölcs.

Mivel 2 hét múlva egy éves hamarosan elkezdem a narancsot, mandarint, ananászt de csak módjával.

2010. dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

üveges, mirelite vagy natúr (babán, körte, alma)

[link]

2010. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!