Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alma után milyen gyümölcsöt...

Alma után milyen gyümölcsöt lehet adni ilyenkor? Sárgarépát, sütőtököt adtam már neki, de evvel a hárommal ki is fújt a repertoár.

Figyelt kérdés
5 hónaposak vagyunk és nem tudom, hogy mivel tehetném változatosabbá a kajcsit. Konzerv, vagy befőtt barackot nem szívesen adnék. Más adott neki elsőre konzervből barackot?
2010. febr. 11. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

én direkt ezért fagyasztottam le korábban őszibarackot, meg meggyet.

esetleg mirelit meggyet próbálhatnál, abból biztos találsz jó minőségűt (ha nagyon hadakozik a savanykás íz miatt és nem tudja megszokni, akkor picike szőlőcukorral/fruktózzal sztem nyugodtan édesítheted neki). és mindenképp húzd le a héját így az elején.


(de sztem bébi üveges gyümölcsöt is kipróbálhattok, azok legalább biztos, hogy ellenőrzött minőségűek)

2010. febr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyümölcsök: alma, őszibarack, sárgabarack, meggy

Zöldség: burgonya, bio-sárgarépa, sütőtök, cékla, gesztenye

Gabonafélék: Rizs és kukoricapehely.

Tejpép HA-s a doki írja ki

:)

2010. febr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja, még annyit, hogy mi 4,5 hósan kezdtünk ismerkedni a gyümikkel, és 5 hósan már kapott néha üveges gyümit.
2010. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én vettem üveges őszibarackot.Nagyon ízlett neki.Az univernek vannak cukormentes változatai is.

Sajnos terhesség alatt nem gondolkoztam azon, hogy mit is kéne lefagyasztani, így csakk meggy van itthon ami házi termés.

2010. febr. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!