Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyümölcsöt adtok...

Milyen gyümölcsöt adtok ilyenkor, ősszel,7-8hónapos babának? Almán kívül!

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Banán,sütőtök,cékla.

Ilyenkor mást nem nagyon tudsz adni neki.Én mindig fagyasztottam le nyáron gyümiket,hogy ilyenkor is legyen neki.

2011. okt. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is almát, banánt, sütőtököt adok frissen, és fagyasztottam le őszibarackot, sárgabarackot, meggyet, szilvát, sárgadinnye lét és körtét. Na meg adok neki üveges gyümölcsöket is, olyanokat amit nem tudok máshogy (mangó banánnal meg ilyesmi)
2011. okt. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

szőlő-ha lehéjazod, kimagozod

körte, szilva-ha bírja

2011. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha már szőlő - egy jó tanács: krumplinyomón a legegyszerűbb, mert a mag és héj benne marad. :)
2011. okt. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Körtét, fagyasztott meggyet, banánt. És üvegeset időnként, én azokhoz szoktam tenni frisset.
2011. okt. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
körtét,sütőtököt,szőlőt,+tettem el a fagyóba barackot,meggyet
2011. okt. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez nekem is nagy probléma!! :( Kicsi a fagyasztónk, egyszerűen nem tudok nyáron elrakni gyümölcsöt.Már hetek óta a lányom banánt, és almát eszik különböző variációkban.Veszek neki üvegeset, de az nem az igazi.Az olyan mint ha konzerv gyümölcsöt enne...de ez lehet csak az én hülyeségem.Az elejétől fogva én főzök neki, mert így olcsóbb is, meg még is csak tőlem van! :)

Most jön a narancs szezon, meg a szőlőt is nagyon szeretjük..én ezekben bízok.

2011. okt. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én még láttam multiban szilvát, barackot és nektarint is. Ok, hogy import, de legalább nem jön kia könyökötökön az alma meg a banán.

Egy tanács: próbálj meg minimális cukorral és tartósítószer nélkül kompótot eltenni neki, ha kicsi a fagyasztód. Azt mondják, ha forrón üvegbe teszed a cuccot és fejreállítod, tartós marad szalicil nélkül is. Érdemes volna kipróbálni. Hátha.

2011. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ugyan mar ket es fel eves a fiam, de babakajaban lattam, es a fiam is eszi (ma harom oklomnyit benyomott, pedig rossz evo): szilva (persze nem mindegy milyen fajta)


a sutotok ebben a korban uberelhetetlen (bar az nem gyumolcs)


a banant nem emlekszem, de szerintem mar adható, en annak idejen nem magaban, hanem almaval kombinaltam, egeszseges

2011. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Alma,banán,körte,szilva.. Hamarosan bevezetem a szőlőt,most van magnélküli,csak lehéjjazom neki.

Mangót még nem mertem adni neki szabad(7.5 hós.)?

2011. okt. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!