Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek ERRŐL a...

Mi a véleményetek ERRŐL a játékról? Szeretik a gyerekek? Van értelme ilyet venni?

Figyelt kérdés

Másfél éves kislányunknak gondoltuk. Vélemények?

[link]


2010. nov. 29. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:

nagyon klassz, boltban láttam már többször, de hogy mennyire tud vele ugrláni? vagy csak ráül és "lovagol"?

minden esetre aranyos jószág, biztos tetszene neki. A praktikusságról nem tudok nyilatkozni.

2010. nov. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1 éves volt a lányom amikor tavaly karácsonyra kapott egy ilyet csak kutyusosba.

Jó másfél éves volt(mint most a Tietek),amire elég nagy lett hozzá,és rájött,hogy kell rajta ugrálni.

Csak ül rajta,és lovagol,mint mondjuk egy gimnasztikai labdán lehet.

Az én lányom nagyon élvezi,közbe mindig mondja a "gyíííí paci paripa..." mondókát.

Már elmúlt 2 éves,de még mindig lovagol,de már igen durván pattog rajta.

Szerintem jó kis játék,biztosan örülni fog neki a kislányotok!!!

2010. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Láttam kutyusost is, csak annak a fülébe nem lehet kapaszkodni. Vagy igen? Arra gondoltam, hogy valami álló fülű fajtát veszünk Neki, abba jól meg tud kapaszkodni.
2010. nov. 29. 23:56
 4/10 anonim ***** válasza:

Dehogynem!Csak a fülébe lehet kapaszkodni!

Holnap töltök fel róla képet,és küldöm a linket!

2010. nov. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó játék,a kicsik élvezni szokták,meg még a nagyobbak is! :) Mi is vettünk ilyet a keresztlányunknak,hát le sem akar szállni róla!
2010. nov. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi Szlovákiából hoztunk hasonlót, mikor a gyerekeink kicsik voltak, de ők sírógörcsöt kaptak tőle 1 évesen : Olyan magas volt a lovacska, mint ők maguk, ettől ijedtek meg!


Érdekes, hogy a rokonságban a többi kisgyerek is félt tőle...


Mi nem erőltettük, eltüntettük, aztán kész...


De a kicsik félnek a hatalmas plüssöktől is!

2010. nov. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
fiam 14 hónaposan kapott,nagyon szereti.a zenebölcsiben találkoztunk először ilyennel,és neki is és a Keresztfiamnak is nagyon tetszett,így kaptak mindketten,az Uncsitesó fél évvel idősebb,mint a fiam.Azóta is szereti,ráül,bár azt még segítséggel,mert elég magas,leszállni tud egyedül.Nekünk csacsi van,Keresztfiamnak rénszarvas,de a csacsi nagyobb egy kicsit.szerintem előbb vidd el egy üzletbe,ahol lehet kapni,és ültesd rá,hogy mit szól hozzá.én 2500-ért vettem
2010. nov. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
fiam nagyon szereti.sokat ugrál rajta.Csak arra kell figyelni hogy eltaláljátok a megfelelő keménységet.Mert ha nagyon kemény nem lehet rajta ugrálni,ha meg puha le esik róla.
2010. nov. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is van. A két éves fiam még háromszor nem ült rajta... de a 7 és 10 éves lányaim, ők nagyon bírják:)
2010. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A bölcsiben nagyon szeretik a gyerekek. Így anyósoméktól kapott a fiam egy éves szülinapjára. Még nem tudom, tetszik e neki, mert nincs felfújva, mert így is annyi az új játék, hogy ez majd ráér még.

A méretét is nézd meg. De úgy látom ez megfelelő 1,5 évesnek, mert ilyen golyó lába van, tehát nem magas. Mert vannak nagyobbak is hosszabb lábakkal. Az már nagyobbaknak való.

Mindenesetre szerintem sokkal értelmesebb és egyszerűbb találmány, mint az FP ugráló zebra.

2010. nov. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!