Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 éves gyereknek mennyi az...

2 éves gyereknek mennyi az ideális súly?

Figyelt kérdés
1 hónap múlva lesz 2 éves és csak 11,5 kg.Jó felépítésű nem állnak ki a bordái,magas gyerek,de mégis ugy érzem mivel alig eszik,hogy sovány.Amióta megy azóta épp hogy eszik valamit.Mondhatni annyit kér csak hogy ne legyen éhes,minden mérésnél hízik valamit,igy orvosi vizsgálat nem indokolt.Mit adhatnék neki,hogy kicsit jobban egyen,és hízzon is.Édességet nem szik csak nagyon minimálisat,és vizet iszik,meg cukor nélküli teát.
2010. nov. 30. 07:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Ültesd bele sz etetőszékbe! Szokja meg hogy ott kell enni!

Nálunk ami kedvenc és hízlal

reggelire melegszendvics ketchuppal, gofri túrófánk lekvárral

ebéd penne tészta valami szósszal

friss rántott hús fasirt

napi 1 tejszelet vagy túrórudi

vacsi hasábburgonya, főtt vagy sült virsli, sült kolbász

A cukros teától nem lesz baja, enyhe szörpös víz, kekszek, kakaó tejbegríz, ezek mindd híhlalnak

2010. nov. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

13kg, plusz mínusz két és fél kiló:)


Vagyis nincs gond a kicsivel. Itt egy táblázat:

[link]

2010. nov. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én lányom most múlt 2 és csak 9,5 kg.Minden kivizsgálást végigcsináltunk.Egészséges, arányos, élénk okos gyerek, csak kicsi.

Nem eszik, tehetném én etetőszékbe, vagy akárhová, le is kötözhetném, akkor se eszik.Erőszakkal nem tömhetem.

Adok neki vitacolant, béres cseppet, cebiont.Semmi.Kisétvágyú.Én is ilyen voltam.

Kíváncsi vagyok, hátha itt írtok valami jót...

2010. nov. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%

Sziasztok! Bocsánat az OFF-ért, de akinek 9,5 kg a gyermeke két évesen annak egy évesen mennyi volt?

Mégegyszer bocsi a kérdezőtől!!!

2010. nov. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Az etetőszékbe már 1 éve nem ül be.Ülésmagasítóval ül az asztalnál,és szépen oda is ül és eszik is,de kis idő múlva már köszi nem kérek.és megy el.Ha visszateszem határozottam mondja hogy nem kérek.Tehát nem éhes.Nagyon jó evő volt,olyan másfél évesen kezdett el ilyen keveset enni.De miden mérésnél hízik.Azért egy picit megnyugodtam,hogy annyira nem kicsi.változatos ételeket főzök,de a hideg kaját jobban szereti a szendvicseket,virslit,tojást,kedvence a palacsinta de édes kajával se tömhetem folyamatosan,mint a gofri.
2010. nov. 30. 09:06
 6/12 anonim ***** válasza:
a fiam 2 évesen képes volt 14 órát kibírni kaja nélkül. visított, hha etetni akartam. ez hetekig tartott, orvoshoz vittem, azt mondta, h semmi gáz, már nem kell neki annyi energia mint eddig, mert nem fejlődik már olyan mértékben. ne aggódj, nincs semmi baja.
2010. nov. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8.48-as offnak: 7,2 kg volt egy évesen.
2010. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen,a védőnő is ezzel vigasztal,és igazából nem tömöm a gyereket mert ha nem kér,akkor nem kap,de magamban sajnálkozok.köszi a válaszokat.
2010. nov. 30. 10:40
 9/12 Adri baba ***** válasza:

Az én lányom is 9kg és 18 hónapos ő sem eszik semmit,de nem mondanám vékonynak sem,pont jó,a gyerek ha éhes eszik erőltetni nem szabad mert még inkább nem akar majd!!

Amúgy az unokaatesója 3évesen 15kgvolt ugyhogy családi vonás a kis súly.Én attól ítrózom amikor 1 éves gyerek 12-13kg.

2010. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Latom eleg regi a kerdes, de csatlakoznam a kissulyu gyerekek csoportjahoz, mivel a lanyom is 18 honapos es csak 9 kilo. 2 kilosan szuletett, 1 evesen 7 es fel kilo volt, gyengen eszik, tomom bele a dragabbnal dragabb Multu Fibre italokat, vitaminokat, semmi, orvoshoz viszem, semmi, mar kivagyok idegileg mi lesz igy vele? Sokszor elsirom magam, es mikor latom hogy mas gyerekek koverek hogy gurulnak nagyon irirgy vagyok. Maskulonben nagyon elenk kislany,ertelmes.
2014. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!