Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha beteg a babátok, éjszaka...

Ha beteg a babátok, éjszaka milyen gyakran ellenőrzitek a lázát?

Figyelt kérdés
Én mindig attól félek, hogy álmában nagyon felmegy a láza, és nem veszem észre. Ezért 3 óránként beállítom az ébresztőt, hogy megmérjem a lázát. De ha akkor éppen nincs láza, akkor meg azon izgulok, hogy most már tényleg bármikor felmehet, akár egy óra múlva is. Szóval ilyenkor alig alszom, állandóan az órát nézem, a gyerek meg alszik mint a bunda, jobban mint bármikor. Ti hogy csináljátok?
2010. nov. 30. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak 9 hónaposan volt a 3-napos láz betegsége. Ebben a pár napban velem aludt, így óránként megtapogattam, mennyire meleg. Automatikusan nem alszom mélyen ha ott van mellettem, így nem okozott gondot. Nem mertem külön altatni, épp azért, amit írtál. Ezalatt a néhány nap alatt nem szokott rá a velem alvásra.
2010. nov. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is gondolkodtam az együtt alváson, de úgy szerintem még kevesebbet aludnék én is, meg ő is.

A 3 napos lát hogy zajlott nálatok? Szerintem nekünk is az van, 3 napja lázas, és már csípés szerű kiütések vannak a lábán meg a hasán. Délután megyünk dokihoz.

2010. nov. 30. 11:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Off ! nekünk is csípés szerű a kiütés de "csak 4 db van a combján !
2010. nov. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neki is a combján lett először, de egyre több van. A fiam múlt hét csütörtökön kapta meg a menjugate oltást, még az is lehetséges, hogy annak valami hatása ez, bár a doki szerint az rögtön kijött volna, nem 3 nappal később.
2010. nov. 30. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:

10,5 hónaposan volt 3 napos láza, én nem méricskéltem éjszaka. Aludt, mint a bunda. Lefekvés előtt kapott lázcsillapítót, és letettem aludni. Éjszaka, ha kért inni, csak akkor ellenőriztem a lázát, és nem is kellett adni neki gyógyszert akkor. Szerintem fölösleges bolygatni.

Egyébként nekünk a kiütések szintén a mellkasán-hasán, és a lábán jöttek ki, és az is pár napig tartott.

2010. nov. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!