Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beteg a kislányom. Hogy...

Beteg a kislányom. Hogy segíthetnék még rajta az éjszaka?

Figyelt kérdés
Megfázott, folyamatosan folyik az orra, köhög, láza is van. Kapott antibiotikumot meg most este lázcsillapítót, de nem tudom mit csináljak ha éjjel felébred és nem bír aludni. Vegyem magam mellé, vagy teáztassam? Mit csináljak, segítsetek, nem volt még beteg.
2010. máj. 21. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia aj neki Ca-injekciót három részletben, mert kicsit csökkenti a duzzanatot. Mondjuk egy részt most este, a maradék kettőt holnap. C-vitamint is.

Ha van BabyLuuf otthon, azzal kend be a kis hátát. Én ilyenkor teával altatom mindig vissza, ill. vízzel. Mert ahogy cumizik, szelel az orra. Be szokott válni. Készülj fel lelkiekben éjszakára, mert ha neki is új ez az állapot, lehet, hogy kétségbeesetten sírni fog az orra miatt. Mi az első beteg éjszakánkon csak 4-5 felé aludtunk el. Mennyi idős?

2010. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nyálkahártya duzzanatra gondolta, tehát szelelni fog az orra, ill nem dugul annyira be, kicsit hülyén fogalmaztam :)
2010. máj. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs itthon semmi ilyesmi amit írtál, akkor teáztatom aztán majd látjuk. Remélem lemegy a láza. Már alszik egyébként,csak köhög néha, meg az orra sem szelel rendesen amiatt se tud aludni. 14 hónapos amúgy.
2010. máj. 21. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
lázcsillapítót 6 óránként adhatod, lehet hogy szükség lesz rá. És segít, ha nem öltözteted be nagyon és takaró is csak vékonyan.
2010. máj. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Főzz egy fazék kamillateát és tedd be a szobájába, hogy ott párologjon. Nyugtatja az orrát és tüdejét.


Úgy takard be, hogy a keze és a lábfeje (lehet rajta zokni is) kilógjon a takaró alól, legyen hol leadni a hőt.

2010. máj. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fújd be az orrát lefekvés előtt nasivin orrspay-vel, és kicsit később szívd le neki, az én lányom így sikeresen kihúzta az éjszakákat, pedig nagyon náthás volt.

Adj Ca-injekciót, az sokat segít, plussz cebion cseppet.

Sok kitartást kívánok.

2010. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nagyon jókat írtatok,túlvészeltük az éjjelt, láza már nem volt,többször fennt volt az éjjel, de a teát csak hajnalba fogadta el, addig olyan kómás volt,hogy még inni se akart.Iszonyatosan folyik még mindig az orra, sokat sír a drágám.
2010. máj. 22. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!