Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beteg gyereket kivinnétek...

Beteg gyereket kivinnétek sétálni? Torokgyulladása van, láza volt az éjszaka, most már nincsen. Csak azért kérdezem mert apa kivinné, én meg nem - 39,5 volt a láza. És hogyan oldjátok meg, ha a nagy beteg és a kicsi ne kapja el?

Figyelt kérdés
Elkülönitettem őket, de mindkettővel én foglalkozom.
2009. máj. 8. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Csak a kérdés első felére tudok válaszolni:

én nem vinném ki, amikor a kislányom beteg volt az orvosunk javaslatára vártam 2 teljesen lázmentes napot és csak utána vittem ki, hiába szép az idő.


Mihamarabbi gyógyulást!


7 hós kislány anyukája

2009. máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen lázzal szerintem ne vidd ki.Gondolj bele,ha te beteg vagy akkor neked sem jó mászkálni.1-2 napot várj vele.

Ha a nagyom beteg akkor én folyamatosan nyitva tartom az ablakot,ajtót,és nem engedem a kicsi közelébe.Persze mindenkinek rossz,de inkább minthogy beteg legyen a manó.

2009. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En sem vinnem ki,inkabb folyamatos szelloztetes es pihenes. A tesonak az immunrendszeren mulik, sok gyumolcs, zoldseg es folyadek.
2009. máj. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem védőnő mondta, hogy még lázasan is kivihetem megfelelő öltözetben.

még nem volt lázas, nemtudom kivinném-e

9hós kisfiú anyukája

2009. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, azén babám még lázas ugyan nem volt, de náthás igen.3 hónaposan, decemberben. Továbbra is mindennap sétáltunk, csak jobban beöltöztettem. Kell a friss levegő. De ha te akkor vagy nyugodt, ha csak szellőztetsz, tedd azt! Végülis akkor is hozzájut a friss levegőhöz.
2009. máj. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!