Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rosszat teszek a babának, ha...

Rosszat teszek a babának, ha elköltözünk a páromtól? Folyamatosan hazudik, és pénzt sem ad haza, csak 20. 000 ft-ot.

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Azért ezt árnyaltabban kellene látni. Viszont attól tartok, azt kell mondjam, hogy jól teszed! A kisbabáknak megbízható apára van szükségük, aki megteremti a biztos családi hátteret!
2009. jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Szia!


Jobb megoldás, mintha érzi a kettőtök között lévő feszültséget és azért nem nyugodt és kiegyensúlyozott a babád! Nem is törődik a babával?

Remélem tudtam kicsit segíteni, 8 hónapos anyuka!

2009. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenekelőtt a baba érdekeit nézd, azt, hogy az anyagi helyzeted mindig legyen olyan, hogy a babának az alapvető dolgokat meg tudd venni, ha kell, akkor inkább külön, de nyugalomban és biztonságban! Bár nem tudom, hogy a párod a többi pénzzel mit csinál, de ez a hazaadott pénz nem sok, szinte semmire nem elég! Azért én megpróbálnék még egy utolsó esélyt adni, de nem a végtelenségig! SOK SIKERT!
2009. jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tartozásai vannak, több százezer, ma derült ki. Ráadásul még anyósom is elkérte tőle az utolsó 20ezer forintját. Hirtelen felindulásból őt is kiosztozzam az előbb, hogy az unokája elől elveszi a pénzt. Szerintetek rosszul tettem? Lehet hogy később meg fogom bánni. Egyenlőre most ott tartok hogy nagyon ki vagyok bukva, és összecsomagoltam a cuccainkat. Van hová mennünk. Csak azért vagyok bizonytalan, mert szereti a fiát a párom.
2009. jan. 16. 16:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereti a fiát a párod akkor viselkedjen apaként és férjként! Ez azt jelenti, hogy a hátad mögött nem halmoz fel tartozásokat, nem hazudozik, és főleg nem az anyjának adja az utólsó filléreket amikor ott a pici csecsemőtök. Mellesleg ha meg még szoptatsz is akkor neked is nyugalomra, normális táplálkozásra van szükséged, amit ennyi pénzből kötve hiszem hogy meg tudsz oldani. Ha van hova menned ne habozz. Ilyen ebernek nem jár utólsó esély mert "kutyából nem lesz szalonna". Neked pedig a gyerek és a saját érdekeidet kell nézned. Ez nem család és minél tovább húzod az időt annál nagyobb adósság és anál több hazugság lesz a vége. Aki nem tudja megbecsülni a családját az nem is érdemli meg. Ne gondolkozz hanem csomagolj és menj el minél előbb. Sok sikert és mielőbbi boldogságot neked és a babádnak. Aztán ha a kedves "apuka" majd bizonyít mondjuk egy fél éven keresztül akkor esetleg fontold meg az újra kezdést feltéve hogy még vannak iránta érzelmeid a hányingeren kívül.
2009. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ilyen komoly tartozásai vannak a párodnak, esetleg félig-meddig alvilági emberek felé, a saját biztonságotok érdekében költözz el de haladéktalanul. Összeszorul a gyomrom a gondolattól, hogy megjelennek nálatok valami verőlegények (behajtók) és fenyegetnek, bántanak téged vagy a babát. Sajnos ezek nem válogatnak az eszközökben! Ennek nem szabad kitenni magatokat, főleg a picit nem, azt sosem bocsátanád meg magadnak. Ha a párod szereti a fiát, ezzel biztosan egyetért. Aztán hogy a kapcsolatotokkal mi lesz, az más lapra tartozik, de a biztonságotok mindennél fontosabb!
2009. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed,hogy nem stabil a kapcsolatotok és ezzel a babát és hátrány éri lépj,főleg hogy van hova mennetek! Fel a fejjel és minden jót!
2009. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is összecuccoltam és eljöttem már 2 hónapja a kicsikémmel. Jön látogatni, mostanában minden nap. Lehet felébredtek benne az apai érzések, mert míg kéznél voltunk neki, nem igazán foglalkozott velünk, csak a haverjaival, meg az alvással. Én jól döntöttem, akkor pedig nagyon kétségek között voltam, de itt az oldal olvasói bátorítottak és erőt, kitartás kaptam! Azóta sem mondta, hogy menjünk vissza. Azt mondta ő nem fog senkinek sem könyörögni, én mentem el. Hát király! Ez egy igazi apai gondolkodás. A maga módján ő is szereti a kicsit, de ez kevés. A te párod is biztos szereti, csak valószínű nem eléggé, ha a hátad mögött ilyeneket csinált!!Mert egy családos, felelősségteljes ember ilyet nem csinál! Az én párom is szórta és még most is szórja a pénzt két kézzel, a nem létezőt is sokszor. Szerintem jól cselekszel, ha hirtelen felindulás volt is az hogy összepakoltál, akkor is az első reakció! És ne hátrálj meg, ne menekülj a tények elől. Ha elhagyod, hátha megjön az esze! Bár elég szomorú, ha egy gyermekes embernek még meg kell jöjjön az esze.

Kitartást és sok erőt kívánok nektek! A babádra gondolj, hogy neki ez a jobb hosszútávon. Nehéz lesz, nekem is az volt, mert még mindig szeretem a férjem, de már sok idő eltelt és tudom jól döntöttem. A szüleim imádják és itt nincs civakodás soha. Kiegyensúlyozott. Fel a fejjel. A baba előtt ne mutasd az elkeseredettséget, megérzi. De ha elaludt jól sírd ki magad, megkönnyebbülsz.

Sajnálom, hogy más is kerül ilyen helyzetbe, mint én, mert ez borzasztó. Hisz azt hiszed, hogy jó párt választottál, érdemesnek tartod arra, hogy a gyermeked apja legyen és akkor egy nagy pofára esés...

De ő egy felelőtlen és nem apának való ember, ha ennyire link és nem mindent a gyermekének ad, amit csak tud!

Ne sajnáld! Én támogatlak és átérzem a helyzeted. Remélem, ha anyagilag rendbetette magát, akkor az első lépése az lesz, hogy titeket visszakapjon!! Én úgy szeretném ha csak annyit mondana a férjem, hogy szeretlek titeket és hiányoztok, gyertek haza hozzám, meg változom...

2009. jan. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Andikám nem te írtál utólsóként? Timy vagyok. Én írtam a 16,46-os választ. Nagyon de nagyon sajnállak benneteket. De higgyétek el, hogy ennél az állapotnál minden jobb. Kitartást és sok erőt kívánok nektek és mindazoknak akik hasonló helyzetben vannak.
2009. jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!