Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 13 hónapos, kb. két...

Kislányom 13 hónapos, kb. két hónapja folyamatosan fogja a buksiját a füle mögött. Van valaki aki hasonló cipőben járt?

Figyelt kérdés
Voltunk mindenféle vizsgálaton, többször megjártuk a neurológiát, de semmit nem találnak, rámondják, hogy rossz szokás. MR-t nem csinálnak olyan indokkal hogy drága és nincs olyan tünete ami indokolná, én mégis aggódom.
2011. nov. 24. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 18 hónapos és most kezdte el ezt csinálni. Fogalmam sincs miért. Ha kérdezem tőle, hogy fáj-e , rázza a fejét, hogy nem. Naponta 3-4 x csinálja, még nem jöttem rá, hogy milyen helyzetekben.
2011. nov. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az én kisfiam 14 hónapos kb. 11 hónaposan ő is ezt csinálta. Azt hittem talán fáj a füle, végighúztam az ujjam a füle körül de nem csinált semmit. (Akkor elvileg sírt volna ha fáj.) Azóta is gyakran fogja a fülét, de leginkább akkor ha álmos, vagy fáradt. Nem lehet, hogy nálad is ez az oka? Ha baja lenne akkor valamelyik vizsgálaton kellett volna valamit találjanak. Nyugodj meg egy kicsit és figyeld meg, hogy mikor fogja fülét. Az is lehet, hogy csak most kezdi el megismerni az arcát.
2011. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors válaszokat. kicsit megnyugodtam. szép napot mindenkinek
2011. nov. 24. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!