Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen hidegbe mit adtok 10...

Ilyen hidegbe mit adtok 10 hónapos körüli babátokra az overál alá?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Van alatta egy db body, egy rugdalózó, két melegítőnadrág és 2 vastagabb pulóver.
2010. dec. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hosszú ujjú body, harisnya, bélelt nadrág, vékony hosszú ujjú pulóver, mellény, kardigán és erre az overál. A lábát még betakarom a kocsiban és ráteszem a kocsira a lábzsákot.

Sapka, sál,kesztyű, kapucni.

2010. dec. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
harisnya-body-nadrág-pulóver-meleg overál és erre a bundazsák
2010. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány fok van felétek?? tegnap este voltunk sétálni, kb 0-1 fok lehetett. Overál alatt body, vékony pulcsi, harisnya, sál. Rajta még téli sapka, kesztyű, bakancs. Vastagabb wellsoft takaróval betakarva, lábzsák nélkül. 1 órát voltunk kinn, mikor levetköztettem meleg volt keze lába. Pedig ha kicsit is fázik, azonnal hideg a keze, mint nekem.

Majd minusz 5 körül adok rá nadrágot is, annál hidegebbe bélelt nadrágot, pluszpulcsit, pluszzoknit. Úgy gondolom, ha nem tartom a fokozatosságot, akkor az igazán hidegben nagyon fog fázni, illetve beteg lesz.

2010. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyet értek az utolsóval. Azért nincs még ilyen hideg. szerintem hosszú body, pulcsi , nadrág és erre overál, sapka , sál bőven elég és még esetleg a babakocsi lábzsákja.

Ha már most ennyi ruhát adunk a gyerekekre mi lesz mínusz 10 foknál, pedig akkor is ki kell őket vinni levegőzni.

2010. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 nadrág az overál alá? Normális vagy te első? :D
2010. dec. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igen, én is így öltöztettem, mint az utolsó néhány válaszoló:)
2010. dec. 1. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!