Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hós babátokra mit adtok...

5hós babátokra mit adtok overál alá?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Harisnya, kombidressz, poláros kantáros naci, és egy vastagabb pulcsit adtam ma rám. Mózesben vittem ki, rátettem a lábzsákot és még 1 + pokrócot is. És mivel nagyon fújt a szél az esővédőt is feltettem.
2010. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
body, rugi, pulcsi, cipő, overall, és egy takaró
2010. dec. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Két részes overálunk van. Hosszú ujjú body, harisnya, zokni, cipő, hosszú ujjú póló, pulcsi, vastag sapka és van mikor egy takarót is rátakarok, sőt tegnap nálunk őrült nagy szél volt és az eső védőt is feltettem, gondoltam védi a széltől mert alig akart levegőt venni csak kapkodta...

2010. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
attól függ h mennyire van nagyon hiddeg :) harisnya, hosszú body, pulcsika, naci, v rugi, és ugy overál.
2010. dec. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan sok mindent irtak a babákra, lehet, hogy én vékonyan öltöztetem, bár mindig meleg az arca a keze is. body, rugdalozo, polár kezeslábas és overál, vastag takaró és lábzsák ami mellkasig ér. alatta van egy tollpárna polár plédbe takarva. ennyit szoktam. igen, jo ha lehet levenni, de az sem jó, ha beizzad. ja és pelussal takartam le a kocsit, hogy ne fujjon be a hideg levegő.
2010. dec. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!