Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az Emma...

Mi a véleményetek az Emma névről? Nálatok ki döntött a nevéről te vagy a párod?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz, csak manapság nagyon divatnév lett.
2010. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.Együtt döntöttünk mind a két lányunknál.:)Nekem fontos volt,hogy a férjemnek is 100%-an tetszen a név.:)
2010. dec. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szép régies név, mostanság megint divat lett. nincs vele bajom.

nálunk úgy volt, hogy fogutnk egy naptárat, lsitát írtunk ,megnéztük, mik a közös pontok, azokból tetszés függvényében szintén lista, és a két első közül nem tudtunk dönteni, egyiket a férjem favorizálta másikat én. úh felírtuk cetlire a két nevet és kisorsoltuk őket. az enyém győzött... :))

megjegyzem, jobban is ráillik sztem a neve, mint a másik illett volna. (szilvia lett végül, nem melinda). :))

most 2 éves.

2010. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Ha valaha lesz még egy lányom, ezt a nvet fogja kapni némi kiegészítéssel :)
2010. dec. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom Emma. Nem kellett rajta sokat gondolkoznunk, én ezt ajánlottam elsőre, apának is tetszett, így nem is keresgéltünk tovább.
2010. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én 2 Emma babát ismerek, szép név szerintem, bár nem adnám a lányomnak de semmi baj nincs vele! Mi együtt döntöttünk a férjemmel.
2010. dec. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Gyönyörű név az Emma bár rengeteg van belőle. De ez e gátoljon meg abban hogy ezt adjátok!:-)

Lányomnál én dontöttem a névben a férjemnek tetszett elsőre maradt is. Most kisfiunk lesz kicsit harocs mert az apja az Ő nevét szeretné adni én meg nem. Ugy néz ki egyenlőre nyerésre állok:-))

2010. dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szép név!
2010. dec. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, adnám is a babámnak. A kisfiunknak 2 neve van, első az, amit Apuci adott, második amit én szerettem volna, csak az Apucinak nagyon ellenére van. Így Martin Kristóf! :)
2010. dec. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Nálunk közös döntés volt, ami mindkettőnknek tetszett, az lett.
2010. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!