Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császáros kismamák, nálatok...

Császáros kismamák, nálatok mi volt az ok, ami miatt a császármetszés mellett döntött az orvos?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 12:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudott kijönni. Túlhordással sem, fájáserősítővel sem, semmivel.
2010. aug. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
az elsőnél elfolyt a víz, fájás semmi, se infúzióra se semmire, a másodiknál nyakára tekerte a köldökzsinórt és hiába jöttek a fájások, nem haladt a baba lefelé.
2010. aug. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szememben vagy egy heg (nem tudják, mikor és hogy került oda), lézeres szemműtétem volt 5 éve, ezek elbizonytalanították a nőgyógyászomat, a szemészeti szakvélemény sem volt egyértelmű. Végül a babám "eldöntötte" a kérdést, nem fordult meg, faros maradt mindvégig.
2010. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A testvérem császáros lett,mert túl magas lett a vérnyomása,és valami gond volt a magzatvízzel ami már veszélyeztette a baba életét..
2010. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nekem körkörösen kizáródott az aranyerem (kinyomta a kisfiam a 7. hónap körül) és a sebész nem engedélyezte a hüvelyi szülészt.
2010. aug. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szia!Téraránytalanság,17 óra vajúdás után!
2010. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szia. Extrém mértékben megnövekedett magzatvíz mennyiség miatt a babánál szívbetegségre gyanakodtak. 5 nap alatt rengeteget nőtt a hasam. A császár után megvizsgálták a babát, de szerencsére semmi baja nincs. De: ha beindult volna a szülés, akkor is császár lett volna a vége, mert elég rövid volt a köldökzsinór, mert 2x a nyakára volt tekeredve. Ezt nem is vették észre uh-on, csak amikor a pocakomból kiemelték.
2010. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Elfolyt a magzavíz, de ezek után semmi nem történt :-( mindenfélét kaptam, de semmi nem indította be a folyamatot. A baba teljesen rendben vot, gyönyörű 140-es pulzussal feküdt a hasamban. Aztán a végén kiderült, hogy a vállán keresztülvetődött a köökzsinór és ezért sem ékelődött be. A magzatvíz elfolyástól számítva 18,5 óra múlva lett meg a kisfiam.
2010. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
23 óra vajúdás után tolófájások és mintegy 30 percnyi nyomás után sem akart a feje beilleszkedni a fiamnak, és nálam is ezekután sikerült a téraránytalanságot is megállapítani. Nem mellesleg első és egyszem gyermekem 4 kg-val és 60 centivel született (én 170 centi vagyok és 70 kilóval mentem szülni 12 kilót szedtem fel, úgyhogy a keskeny csípő is ludas volt a téraránytalanságban )
2010. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ikrek. Egyik megszületett simán, másik faros volt. Az első megszületése után keresztbe fordult, előreesett a köldökzsinór. Futottak velünk a műtőbe, mert életveszélybe voltunk!
2010. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!