Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sólámpa fényétől lehet baja...

Sólámpa fényétől lehet baja babám szemének?

Figyelt kérdés
4,5 hós lányom ágyánál van egy sólámpa "hangulatvilágítás" gyanánt. Észre vettem, hogy sokat nézegeti. Lehet ettől baja? Én úgy gondolom, hogy nem, de kíváncsi lennék mások véleményére is. Előre is köszönöm!
2010. dec. 1. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
nem lesz baja, gondolom nem egészen közelről nézegeti.
2010. dec. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle baja.
2010. dec. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát, nincs túl messze, 40-50 centi. Rakjam messzebbre?
2010. dec. 1. 18:45
 4/9 anonim ***** válasza:

A sólámpa fénye nyugtató, gyógyító, nálunk 3 hónapos koráig éjjel égett, amikor szopizott.

Azért én messzebb raknám a szeme miatt, de az sem jó, ha sokat fordítja egy irányba a fejét.

2010. dec. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen egy kicsit rakd messzebre.
2010. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Éjjelre letakarom egy sötét színű kistörölközővel. Így épp csak van valami homály a szobában.
2010. dec. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egy kicsit tedd messzebbre, de semmi baja sem lesz, éjszakára én is letakartam, hogy vak sötét ne legyen, de világos sem, h tegyen különbséget nappal és éjszaka között
2010. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én babám is szokott sólámpa fényénél aludni, nézegetni. Szerintem nem lesz tőle baja. Olyan helyre rakom, ahol nem látja közvetlenül, amikor az ágyában fekszik, hogy aludjon és ne azt bámulja.
2010. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, messzebbre tettem:)
2010. dec. 1. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!