Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keveset alvó babák anyukái....

Keveset alvó babák anyukái. Hogy viselitek? Kisfiam nagyon keveset alszik napközben. Én teljesen kivagyok ettől. Miatta és miattam is.

Figyelt kérdés
Mit tehetnék,hogy többet aludjon? 11 hónapos de. alszik fél órát,ebéd után is ennyit. Sehogy se tudom többet altatni. Max akkor ha órákat sétálok vele. De hát már nagyon hideg van. Mit csináljak?
2010. dec. 1. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
De nyűgös is? Vagy miért vagy ki? Éjjel mennyit alszik?
2010. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem nagy alvó, ha nappalról van szó, 8 hós kora óta csak egyszer alszik, 30-50 percet és ennyi. Viszont 8-tól 7-f8-ig alszik éjjel. Én dolgozom is itthon mellette, nappal nem sokra jutok, így este-éjjel pótolom. Miatta ne aggódj, de próbáltad már nem altatni, csak egyszer? Hátha úgy alszik 1-1,5 órát? Tedd le csak ebéd utáni játék után, amikor már nagyon fáradt.
2010. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen! Igaz az én lányom a jövő héten lesz 9 hónapos, de 1 hónapja már én is az idegösszeomlás szélén vagyok:( Igaz este 8-kor alszik éjszaka 2x iszik 4-5 korty vizet, reggel 1/2 8-8-ig alszik. Du. alszik egy fél órát és ennyi. Hiába vagyok kint vele (tegnap is abban a hülye időben), semmi hatás. 1 hónapja mióta felállt azóta egyfolytában csak sétálna. Megyünk is a lakásban körbe-körbe, de ez sem fárasztja le igazából. Így hajnal 3-kor kelek, hogy legalább megfőzzek:(
2010. dec. 2. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Éjjel alszik rendesen este 8 tól reggel 6 ig,akkor eszik és alszik 8 ig. Napközben kicsit nyűgös kellene neki az alvás,de nem alszik. Míg jó idő volt a babakocsiban aludt séta közben 1 1/2 órát. Akkor sokkal jobb kedve volt. De nagyon hideg van,így már nem tudunk sétálni. Sajna az ágybam meg fél órát alszik csak. Próbáltam csak ebéd után altatdi,de akkor se több. De. viszont muszály az a fél óra alvás mert álmos.

Remélem változik majd.

Utolsó válaszola. Neked se könnyű!! Megértelek.

2010. dec. 2. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam 8 hónapos , az elmúlt három nap alvása.:( brutális...)



este 8 óra körül le kell tennem aludni, mert már nagyon nyügös. De fél 10 -kor már fent van, sír, és fél óránként fent van kb. éjjel 1-ig. Aztán elalszik, de 4,5,6 órakor már megint fent van, és hat után nem !!! alszik vissza !!!


Nappal max. összesen 1,5 órát alszik 3 -szorra eloszta.

Én is már mindent próbáltam vele, ami csak létezik.

Egy hete állt fel, gondolom, ez is az oka.

Foga még nincsen, csak kínozza szegényt már hónapoka óta.

Ez van nálunk, én csak abban bízom már, hogy ennél csaak jobb lehet...:-))))

2010. dec. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!