Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babátok mennyit...

4 hónapos babátok mennyit alszik a nap 24 órájában? (napközben-éjjel)

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom, ugyanis én kevésnek vélem, amit az én fiam produkál. Este 9-től reggel 8-ig, persze 1 cici van benne. Napközben viszont 1-2 óra. Én keveslem ezt, ilyen kicsi gyereknek. Ez is délután 2-3 fele jön össze, addig játszik, elvan, a vége felé nyűgölődik, s jelenleg is 2 órája próbálkozunk, de még mindig semmi, pedig látom, hogy fáradt (nem sír).
2011. okt. 26. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 4,5 hónapos a fiam, és most kezd "átállni" a kevesebb alvásra. Este 9- reggel 9-10 ig alszik, szintén 1x cicizik közben. Napközben 2-2,5 óránként alszik kb 20-30 percet. Néha becsúszik egy 2 órás alvás, de az ritkán van. Eddig óránként aludt 30 percet. Mi is szenvedünk most az alvással, mert látom rajta, hogy álmos, de nem akar aludni, csak 10-20 perc nyűglődés után.
2011. okt. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hétvégén tölti a 4.hónapot a kislányom!Születése óta végigalussza az éjszakát/talán 4x keltem eddig hozzá a 4hónap alatt/,viszont nappal alig alszik.Kiegyensúlyozott nagyon mosolygós baba és szépen nődögél.Szerintem egy baba annyit alszik amennyire szüksége van.Ha fáradt aludna,de ez csak az én véleményem.Ezek mellett azért olyan is van amikor órákat alszik a kislányom is nappal de 90%-ban csak a kezemben szundikál el 10 percekre és ennyi a nappali alvása.
2011. okt. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 porcukormókus ***** válasza:

4,5 hónapos a kislányom, este 8tól reggel 6-7ig végig alussza az éjszakát. Aztán 9körül van egy nyuszicsicsi, ami kb. 1óra, és délután 1-2körül szokott lenni mégegy szunya, ideális esetben legalább 2óra. Van, hogy este is beájul egy kicsit, de az nem tart túl sokáig.

Ez persze nincs kőbe vésve, még csak most kezd kialakulni valami rendszer-féle.

2011. okt. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kislányom 5 hónapos, az első 4 hónapban végigaludta az éjszakát (1 cicizés), de napközben alig aludt, csak néha 1/2-1 órát.

Az utóbbi hetekben viszont átállt. Éjszaka felkel legalább 2-szer, de van hogy többször is (van hogy 2-3 óránként). Napközben viszont alszik 2-szer is kb. 2 órát. Folyamatosan változik :)

Bár az éjszakai ébredésektől azért tartok, mert nem szeretném ha nagyon rákapna az "anya úgyis felvesz és visszaaltat"-ra...

2011. okt. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!