Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell gyermekorvost...

Hogy kell gyermekorvost váltani, ha nem vagyok megelégedve a jelenlegivel?

Figyelt kérdés
Kinek és mit kell és illik mondani? Kivel beszéljek előbb, a leendővel vagy a mostanival? Olyan kellemetlen szitu, veletek fordult elő ilyen?
2010. dec. 1. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
én már elgondolkodtam rajta, lenne is másik, de még nem volt pofám.. hazudni se lenne jo, de azt hiszem csak annyit kell mondanod, hogy kéred a gyerek kartonjait, mert máshová fogod hordani.. pl költözés.. vagy .. nem tudom.. én is ezen agyalok, pedig a dokinak semmi köze hozzá, hogy miért váltod le...
2010. dec. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Az új dokitól kérdezd meg előbb vállalja-e?

Mi is át akartunk menni, de nem vállalta.Ketten vannak a városban.Persze mehetnék feljebb de fölösleges mert az a másik se jobb.De ez már az én problémám.Szóval kérdezd az újat előbb.

2010. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmit nem kell mondani, nem kell kikérni a gyerek papírjait se. Egyszerűen elsétálsz a leendő orvoshoz és elmondod, hogy ezentúl őt szeretnéd a ygerek háziorvosának. Ő hivaatalból átkéri a papírokat-amiket egyébként ki se adhatnak neked...-és ennyi. Azt kell csak tudni hozzá, hogy nem köteles elvállalni, ha nem tartozol a hivatalos körzetébe, de nem nagyon szoktak senkit visszautasítani.
2010. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, de ugyanabba a rendelőbe hordanám, csak máshoz. Olyan cikinek érzem. Már azt is, hogy odamegyek egy másik dokihoz és megkérdezem, átvenne-e minket. Azt meg főleg, h. mit mondok a jelenleginek. Költözést nem mondhatok, mert úgyis összefutnánk, ha máshol nem, a boltban biztos. Meg az asszisztensnő is ismer minket. Jaj, nem tudom, mi legyen...
2010. dec. 1. 21:33
 5/11 A kérdező kommentje:
Most olvastam az utolsó kommentet. Köszönöm! Tényleg csak ennyi? Az szuper, elég egyszerűnek tűnik. :)
2010. dec. 1. 21:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az újtól meg kell kérdezni h átvesz e. A kartont nem kell elkérned,oda sem adnák.A réginek nem muszáj szólni,de azért illik szerintem. Annyit mondasz,hogy át szeretnétek menni xy rendelésére. Kínos kicsit,de nem te vagy az első és az utolsó sem.
2010. dec. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vittem másik orvoshoz aki ráadásul ugyanabban a rendelőben rendelt nincs benne semmi nem kell semmit mnodnai.
2010. dec. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. dec. 1. 21:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Egészen biztosan ennyi, nem kell magyarázkodni. Mondhatod azt, ha mégis mondani akarsz valamit, hogy a másik orvos rendelési ideje jobban megfelel neked, vagy hogy személyes okok miatt, de nem kell indokolni az biztos.
2010. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, ahogy előttem írták.Újhoz bemenni, hogy átvesz-e.Az asszisztense kikéri a kartont a régi dokidtól, akivel találkoznod sem kell.
2010. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!