Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nurofent lehet adni folyamatos...

Nurofent lehet adni folyamatosan északára fogzáskór?

Figyelt kérdés

6,5 hós a lányom és északákon át nem aludtunk.Nem volt éhes a pocak sem fáj de mindíg felébredt 3x4x. Volt hogy csak mellettem aludt el. Adtam neki este nurofent és láss csodát aludtuink egész éjel.Dudnátok konkrét dollgokat ajánlani fogzásra ami tutira bevállt?

Légyszives írjatok.Köszönöm szépen és jó babázást mindenkinek.


2009. jan. 17. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Én FLPs Aloe vera acitvatort használok, bevált nagyon mindenre. Most, hogy jött a foga, 3 éjjel én is adtam neki Nurofent, mikor már többedszer felsírta magát, de csak 1 ml-t (nem 2,5-öt, ahogy a dobozán van).

Acitvatort meg adok neki ha kell napközben is, attól semmi baja nemlesz, mert nem gyógyszer, természtes alapanyag.

2009. jan. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a homeós bogyók jöttek be,chamomilla vulgaris 15ch ezt többször adhatod naponta nem lehet hozzászokni 5golyót kell feloldani kis vízben és megitatni vele.Nurofent azért ne adj neki mindig mert ha hozzászokik akkor később nem lesz hatása és a megengedett adag is kevés lesz.Ja és a dentinox gél,de ezt is csak 3*egy nap.Viszont van gyógynövényes gél is a gyógyszertárban lehet kapni,bár nem mindegyikben kin baby a neve ezt kenheted többször is.
2009. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit ha homeós bogyót adsz neki,nem lehet utánna 15percig enni-inni.Csak műanyaggal érintkezhet és kámforos dolgokat se lehet vele együtt használni.Én a dentinox gélt se szoktam utánna.
2009. jan. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm így is tettem.Már tegnap beszereztem a homeós bogyót és estére adtam is neki.Egyszer kelt és az is büfi miatt.Remélem:-)A nurofent én is csak lázra adnám inkább.Köszi lányok.
2009. jan. 18. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!