Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottatok már róla, hogy a...

Hallottatok már róla, hogy a gripe water nem csak hasfájós időszakban jó, hanem fogzáskor is hasznos? Valaki használja esetleg?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer olvastam itt egy hozzászólásban, de senki nem reagált rá, így el is felejtettem. Viszont, ha ez igaz, akkor örülnék, mert sok maradt belőle.
2011. nov. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hűha, nekünk is van még, épp ki nem dobtam, mert szerencsére nem hasfájós, viszont mostmár nálunk is jöna fogzás...

Hát nem tudom, ha megnyugtatja, akkor jó lehet.

De a viburcol kúp is arra való, tegnap mondta a gyógyszerész csaj, hogy ha fogzás idején éjszaka nyűgös, nem tud aludni pl, arra ez a legjobb, mert nyugtat is.

2011. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A gripe waternek nagyon hamar lejár a szavideje felbontás után úgy tudom. Van egy üveggel, de épp ezért nem használnám fel.



A Viburcol kúp nekünk olyan mint halottnak a csók.

2011. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem is nagyon hasfájós volt a fiam maradt 4 doboz originál azért kérdezem!én is egy hozzászólásban olvastam:)most 7 hónapos lesz a fiam és egy hete szenved a fogával....örülnék ha segítene nyugtalanságra legalább vibrucul kúpunk is van de az is elég drága mulatság.....de akkor lehet kipróbálom a gripe watert....
2011. nov. 23. 13:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Kíváncsian várom, hogy segít-e. Majd írd meg!
2011. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

fogalmam sincs :)

olvasd el a betegtájékoztatót, hogy mit ír.

ha emésztést könnyíti mint pl. az infacol vagy az espumisan akkor kizárt. ha fájdalomcsillapító akkor segíthet, de nem hinném, hogy az mert akkor nem lehetne kapni a dm-ben :/

esetleg a védőnődet is megkérdezheted, lehet ő jobban ismeri :)

2011. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megírom pár nap múlva:)a védőnőt??:)hát inkább nem...mikor fájt a fiam hasa rettenetesen erőből az infacol espumisan verziót nyomta....mondtam h sz.a.r.t. sem ér akkor is ezeket lehet adni csak... én néztem utána én találtam rá és akkoriban hiánycikk volt Angliából rendeltem... na ez bevált mondtam is neki na ő ezt nem ismerte......
2011. nov. 23. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!