Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jogosan haborodtam fel, vagy...

Jogosan haborodtam fel, vagy tullihegem?

Figyelt kérdés
2 hetes babam csuklott,epp anyosom oleben volt,erre o befogta az orrat,mig kisfiam orditani kezdett,persze a csuklasa nem mult el.En epp nem voltam ott,o meselte kacagva,hogy mit csinalt.Azt hittem fejbe vagom!Iszonyu duhos lettem!
2010. dec. 2. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én kiakadtam volna, biztos. nem értem az öregebbek csuklás-paráját...
2010. dec. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg leragasztottam volna szigszalaggal a száját, meg az orrát, a kezeit hátrakötöztem volna, és röhögve végig néztem volna, ahogy Ő szenved!!!! Bunkó! Többet a kezébe nem adnám a csöppséget!!! Fúúúj de fel tud az ilyen idegesíteni, mert az én anyósom is kb ilyen.
2010. dec. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát hasonló reakciót váltott ki belőlem is kérdésed, mint a második válaszolóé. Főleg, mivel az Én anyósom is idióta teljesen. Tudnék mesélni. Nem is hagyom vele kislányom egyedül egy percre sem.
2010. dec. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Hogy lehet valaki ilyen bunkó. Én is felháborítónak tartom, amit az anyósod tett.
2010. dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon okos anyósod van! Én biztos olyat mondtam volna neki, hogy nem tette volna zsebre! Idióta....

Annyit meg tudhatna, hogy a kisbabák az orrukon lélegeznek, nem csoda hogy a pici megijedt és felsírt!

Szerintem még nem késő fejbevágni !!!!!!:)

Hihetetlen, hogy egy felnőtt ember, aki ráadásul anya, hogy tud ilyet csinálni?!

2010. dec. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hat en sem vagyok az anyosom szive csucske,de kolcsonosen szeretjuk egymast,amikor idejon es felveszi az olebe a kisfiamat mindig ezeket mondja:"na mi a baj?mondd el mamanak,panaszkodd ki magad nyugodtan..."ettol herotom van!!!Mintha en kinoznam a gyerekemet,aki amugy egy nyugodt,kiegyensulyozott,mosolygos baba.Anyosomtl viszont fraszt kapok,mikor kinyitja a szajat :S.
2010. dec. 2. 11:08
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Apósom állandóan azzal jött hogy nyalassak citromot a babával. Na azóta se hagytam rá egy percre sem. Ki tudja...
2010. dec. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

nem normális, az tuti!!! befogni egy pici orrát?! hogy gondolta?

nálunk is sokáig téma volt a csuklás, leállítottam őket.

a 'panaszkodjál mamának' szöveget én is utálom, megkértem, inkább azt mondja neki, hogy 'mesélj mamának', ne mindjárt a panaszkodást tanulja... azóta ezt mondja. szerencsém van vele, nem mer beleszólni semmibe, bár sokszor elmondja, mit csinálna másképp. nem izgat. hülyébbnél hülyébb ötletei vannak. mondjuk akadt már néhány jó is.

2010. dec. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van, én is kiakadtam volna!

Bár nem kötözködésképpen, de egy 2 hetes baba hogy lehet mosolygós?? :)

2010. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hat ugy,hogy sokszor elhuzza a szajat,mintha mosolyogna,ebbol gondoltam,hogy mosolyog,ha meg nem is tudatosan,amugy 7 hetest akartam irni :)).Az en hibam,nem tudom hogy irhattam el :O
2010. dec. 2. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!