Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jogosan háborodtam fel és...

Jogosan háborodtam fel és gondolom őket bunkónak?

Figyelt kérdés

Most vagyon 8.-os,eddig nagyon jó volt a kapcsolatom az osztály béli fiúkkal.Sokat lógtunk együtt,beszélgettünk,de semmi nem volt,csak barátság.

De mostanában annyira mások...tudom,kamaszok vagyunk,de akkor is.Ez már bunkóság.

Pl. ma bevittem a netbookom a suliba és szünetben az egyik srác fogja,bekapcsolja és elkezdi a képeimet nézni...Ezt úgy,hogy meg sem kérdezte,hogy bekapcsolhatja-e.

Mikor kértem,hogy adja vissza,akkor mondta,hogy belehalok abba,ha 10 percig nála lesz....Én meg mondtam,hogy igen,bele halok.Erre meg azt mondta,hogy jó,akkor dögöljek meg!(uezekkel a szavakkal)

Meg múltkor pl. elkezdtünk beszélgetni arról,hogy most alig kerültek be a másik osztályból vmilyen jó suliba.

Mikor mondtam,hogy pedig tök könnyű volt a felvételi,elkezdi az egyik srác,hogy nekem(itt rám gondolt) még könnyebb,mert anyáék a legjobb sulik igazgatóinak a barátai és protekcióval könnyű...Olyan rosszul esett,hiszen én is jártam ugyanúgy előkészítőkre,én is írtam felvételit.Arról nem tehetek,hogy kik a szüleim barátaim.

Meg folyton piszkálnak,mindennel.

Ezért ma már annyira elegem volt belőlük,hogy szóltam az ofőnek,hogy beszéljen velük.Beszélt is,de utána meg elkezdtek velem bunkózni,hogy miért kell mindenért a tanárhoz rohanni(eddig semmiről nem szóltam az ofőnek,pedig tehettem vna) meg hogy nekem könnyű,én vagyok mindenki kedvence.


Szerintetek is bunkók vagy túlreagálom?


14L


2011. máj. 9. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túlreagálod, de attól még bunkók, ezt jól érzed. Nyugi, 1 hónap és sose látod őket többet, ha nem akarod :)
2011. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De akkor is...hogy mondhat vki olyat,ha "Akkor dögölj meg!" ?


Én is sokszor leakartam üvölteni pár ember fejét,de uralkodtam magamon...Már nem is mondok az ilyen beszólásaikra semmit,mert nem akarok a szintükre süllyedni.

2011. máj. 9. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:

igen, bunkók.

nem, nem reagáltad túl.

2011. máj. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben mikor egy fiú hol normális volt velem,hol pedig játékiból rugdosott.Láttam,hogy több lánnyal is ezt csinálja szóval úgy gondoltam nem bennem van a hiba.Persze én nem tettem ellene semmit,de most már sajnálom,mert ha játéknak fogtam volna fel talán nem utáltam volna meg.Na,de ez csak az én személyes történetem,de csak azért írtam le,hogy lásd nem csak te vagy ilyen emberekkel körülvéve.Egyébként azóta elkerültem középiskolába és valóban azóta nem is látom.

Véleményem szerint azért piszkál,mert már nem csak a barátod/haverod akar lenni,hanem a pasid.Csak nyilvánvalóan van némi problémája,amiért az érzéseit nem helytállóan tudja kimutatni(gondolok itt például a nem megfelelő családi háttérra).


15/L

2011. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem reagáltad túl... Egy-egy pofont is megérdemeltek volna. Idióták...
2011. máj. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kamaszok vagytok, az ilyen nálunk sem volt ismeretlen annak idején.

Ha beszólnak, ne reagálj semmit, előbb-utóbb abbahagyják.


26/L

2011. máj. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
én megértem őket .. minek viszel netbook-ot a suliba ? miért kell azzal menőzni hogy könnyű volt bekerülnöd abba a suliba,ahova lehet hogy ők is akartak ? és nem bírod elviselni hogy piszkálnak,hülyülnek veled ezért nyafogva mint az oviba rohanni kell az ofőhöz ?
2011. máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval...amúgy tényleg minek suliba netbook??
2011. máj. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azon a délután mentem a legjobb barátnőmhöz és elvittem magammal,mert nem akartam még hazasétálni suli után érte.

Egyébként nem csak én mondtam,hogy könnyű a felvételi,hanem mindenki.Tuti,hogy nem akartak abba a suliba menni,mert nem az ő szintük...

Egyébként meg persze,hogy szólok az ofőnek,ha olyanokat mondanak,hogy dögöljek meg,felpofoznak minden ok nélkül,úgy hátba vágnak,hogy levegőt alig kapok.

2011. máj. 13. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!