Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9hetes kismama ok, és sajnos...

9hetes kismama ok, és sajnos eléggé megfáztam! Nem akarok semilyen gyogyszert bevenni, igy kamillázom az arcomat! Igy nem okozok bajt a picinek? Vagy a megfázás?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos Én is most voltam beteg, de az időjárástól és a sok beteg embertől ezt nem tudjuk kivédeni. Sok mézes citromos tea az sokat javít és sok pihenés. Nekem ezt ajánlotta az orvos. Addig míg nincs láz nem lesz baj. De ha még is lázas lennél akkor hűtő fürdő és rubofen lázcsillapító és meleg ágyikó!!!! Vigyázz magadra!!! 21 hetes km.
2009. okt. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Állítólag csak a láz okoz bajt.

Jót tehet a hagymatea és az inhalálás is. Na és a méz :)

2009. okt. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne csak az arcodat kamillázd hanem igyál is kamillateát!

A mézet meg semmi esetre se hagyd ki a teádból + még tegyél bele egy rendes citrom felét is.

2009. okt. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Infralámpa és sós inhalálás csodákat tesz, komolyan, én sem hittem, de kb 2 nap alatt kikevert a masszív taknyosságból! Kis hársfatea sok mézzel és citrommal antibakteriális hatású, jó a torokfájásra és a hörghurutra. A lázat csillapítani csak 38 felett kell, 1-1 algopirin elég lesz. Minden jót!
2009. okt. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is tegnapig nagyon meg voltam fázva és nagyon fájt a torkom,egy ismerősöm ajánlotta a hagymateát. Tegnap megcsináltam ,ittam egy bögrével és mára már szinte semmi bajom. Ajánlom próbáld ki te is,az íze nem jó,de azért meg lehet inni egy kis mézzel és citromlével.
2009. okt. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!