Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam cicifüggő 4...

Hogy szoktassam cicifüggő 4 hós lányomat a cumira?

Figyelt kérdés
Csak a cicin alszik, és csak azon nyugszik meg, én vagyok az élő cumija, ezen szeretnék változtatni, de nem kell neki a cumi. Nem értem, hogy más babának beteszik a szájába, és már cuppogtatja is, bezzeg az enyém öklendezik tőle.
2010. dec. 3. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Sehogy!

Te vagy neki a legjobb!Nem a szopó mozdualattól nyugszik meg,hanem a Te ízedtől, illatodtól, ölelésedtől!

Nem a szopómozgásra van szüksége a gyermekednem hanem RÁD!

És örülj amíg szopik és ezekkel el tudod semmi perc alatt altatni,és bármikor meg tudod egyszerűen nyugtatni!


Soha nem értettem az ilyen kérdéseket!Minek kell azt a r.hadt cumit erőltetni,ha láthatóan rossz a gyereknek!

2010. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Miért kellene leszoktatni róla?

Zavar hogy szopizik?

Én ezt nem tudom megérteni, már ne is haragudj.

2010. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért, mert rémtörténeteket olvasok arról, hogy többéves kisgyerekeket sem tudnak leszoktatni a cicizésről, és ettől félek én is, mert úgy tűnik, afelé haladok én is. Úgy irigylem azokat, akik beteszik a kiságyba a gyereküket, és az elalszik. Mit csinálok rosszul?
2010. dec. 3. 16:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ne olvass rémtörténeteket. Amikor eljön az ideje, a babád le fog szokni a ciciről, minek ezen 4 hónapos korban aggódni??
2010. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ebben van valami, a párom is ezt mondja, de én már csak ilyen előre aggódós vagyok.. :( Nem jobb előre aggódni, mint később ocsúdni?
2010. dec. 3. 16:33
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem 4,5 honapos a kisfiam, sose kellett neki a cumi csak a cici orákon át.. honapokig nem is probáltam, mult héten játékbol a szájábol dugtam, azota szereti, de cicin alszik el, nappal cumizik meg ababkocsiban. ez is valami.. hátha bejön neked is ha nem erölteted, én is csak viccnek szántam, azota a szájában van.. de mellette is nagyon nyafi sajnos.
2010. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekem fél éves volt a lányom mikor elfogadta a cumit.

Nem olyan jó móka ám, ha véresre áztatja a mellbimbóját az embernek.


Én úgy csinálom hogy cicizik aztán gyorsan belerakom a cumit a szájába.

2010. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam így becsapni, de rögtön fintorog, majd kiköpi. Kitartóbbnak kell lenni?
2010. dec. 3. 17:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem, pár héttel később újrapróbálni.

Nekem is elutasította jó ideig.

2010. dec. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én hagynék még időt neki a helyedben, végül is csak 4 hónapos, ez messze van még a néhány évestől. Lehet, hogy magától is változik a helyzet, anélkül, hogy beerőltetnéd a cumit. Hidd el, szerencsés vagy te, más meg azért áhítozik, hogy bárcsak le tudná szoktatni a cumiról a babáját. Szerintem hagyd, hogy hadd fejlődjön a saját ütemében a babád.
2010. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!