Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le róla?

Hogy szoktassam le róla?

Figyelt kérdés
3,5 hós kislányom nem marad el egyedül,állandóan kézben kell hogy legyen,különben ordít.Tudom hogy mi rontottuk el,nem is kellenek az ilyen jellegű válaszok.Egy egyszerű mosogatást,felmosást,főzést nem tudok megcsinálni csak ha valaki addig cipeli.Mit tegyek???
2011. okt. 30. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy kösd magadra hordozókendőben, vagy hagyd sírni addig, amíg megcsinálod a dolgod, és esetleg rájön, hogy kicsit letéve is tud lenni (bár még elég picike). Esetleg szerezz egy ilyen rázós pihenőszéket.
2011. okt. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én két dolgot próbálnék meg: egy jó játszószőnyegre letenném, fellógatnék neki nagyon sok csörgőt, játékokat és nagyon dicsérném, ha játszik vele. ott lennék vele az elején, és először, pár nap után, ha játszik (ne számíts sok időre, ha 30 percet el van a szőnyegen az már túl jó is!) kiszaladnék csak egy picit és ezeket a kis időket növelném egyre többre.

amúgy meg 3,5 hónaposan a mi babánk nem volt ébren sem túl sokat, max.2 órát, ebből a nagyobb időt természetesen velem töltötte. takarítani vagy akkor takarítottam,mikor ő aludt vagy, mikor a férjem itthon volt. vagy ha nagyon muszáj volt hordozóban a hátamra tettem és úgy takarítottunk. főzni gyors egytálételeket készítettem.

2011. okt. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem rontottad el, és nem is kell leszoktatnod róla. Még picike, vágyik a testközelségedre. Szerintem szerezz be egy hordozót (kendő, mei tai vagy csatos hordozó), és akkor nem sír, és szabad a kezed. És ahogy nő, egyre kevesebbszer fogja igényleni a kézben levést. És nem fogod "elkapatni". Az én babám is ilyen volt, ezért magamra kötöttem, most 2 éves, bárkivel eljátszik, nem nagyon akar kézben lenni.
2011. okt. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. okt. 31. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!