Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok auchanos babaruh...

Tapasztalatok auchanos babaruhákról?

Figyelt kérdés
Pár újszülött bodyt, rugit, textilpelust szeretnék venni, oda terveztük a bevásárlást, szerintetek milyen az anyaga, meddig bírja?
2010. dec. 3. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
mi vettünk ezt-azt, pamutból vannak, az első 4 hónapban hordott body-k csak onnan vannak, még mindig jók, dzsekit is vettünk, zoknikat, elégedett vagyok.
2010. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is vannak onnak cuccok ,semmivel sem rosszabb mint a tescos, csak szerintem olcsóbb.

És nem olyan egyformák.

A lányomnak ott vettem alváshoz jó nagyméretű plüssrugit, nagyon meleg.

Most 300 ft ért van pl színes body.


De a legjobban a C&A-s, H&M-es cuccokat szeretem.

2010. dec. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk plüss rugink van onnan, nagyon szeretem, jó az anyaga, nem nyúlik, nem fakul.
2010. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi is kaptunk ilyen ruhákat, a minőséggel semmi bajom.

Amit viszont észrevettem, hogy keskenyebbek, és a méretből is mindig már eggyel nagyobb kell, pl.amikor még másik ruhákból 74-est hordott a fiam, az auchan-osból már a 81es méretű kellett. (ott kicsit más a számozás)

2010. dec. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen más a számozás, ott azt hiszem 5 cm-erenként van számozva (de nem biztos) és tényleg keskenyebbek. Nekünk pont azért vannak onnan, mert a lányaim vékonykák és sokkal jobb, mint a tescos bodyk, amik olyan szélesek,mint hosszúak általában. Bár szerintem már egyre drágább az auchan, vizsont minőségre jók.
2010. dec. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jó minőségűek! de nem csak keskenyek hanem hosszúak is. nekünk jobbak a tescos bodyk, rugik, azokat mint ha a fiamra öntötték volna, az auchanosak meg mindig nagyok mert ha jó pociban, lóg a lába között a body :)
2010. dec. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!