Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiatal anyukák! El szoktatok...

Fiatal anyukák! El szoktatok menni babátok mellett szórakozni néha?

Figyelt kérdés
Nem néznek ki ilyenkor? Nekem 1 éves a lányom, és havonta egyszer a párommal elmegyünk egy pár órára kiülni valahova, mamájával lakunk és addig ő van vele, végigalussza az éjszakát. Ilyenkor olyan furcsán néznek az emberek, ez akkora bűn?
2010. dec. 4. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Persze. Azért nem szűnik meg az élet, mert van egy gyerek. 14 hónapos a lányunk és havonta-2 havonta elmegyünk moziba a férjemmel. Olyankor a nagymama (anyukám) jön át és fürdeti, teszi le. Imádja a nagyit, soha nem volt gond ebből. Ugyan úgy járok pl kozmetikushoz havonta, akkor is a nagyika vigyáz a gyerekre. Nagyon szeret ott lenni.

Miért lenne bűn???

2010. dec. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem csak a fiatal anyukák járnak el...
2010. dec. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan már nem vagyok annyira fiatal (30), de még mi is bizony alkalmanként elmegyünk moziba, vacsizni stb.

Nem, nem bűn, ez a normális, néha kell kettesben is egy kis időt eltölteni, ettől még nem vagytok rossz szülők.

Gondolom irigyek rád, ne foglalkozz velük.

2010. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy ezért furcsán néznek rád? Ha 1 éves lesz a fiam, nem csak havonta egyszer fogok elmenni a férjemmel, de még fél éves sincs és nincs is szívem másra hagyni hosszabb időre, meg cicifüggő is. De néha vágyom egy laza kávézásra nem csak a konyhánkban :)
2010. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia.


10 honapos lesz a kislanyom es eddig 3 alkalommal vigyazott ra mas (egyszer anyukam amikor 1 hetes volt es boltba kellett mennem es 2szer a ferjemm1-1 orara el mentek setalni, hogy takaritsak).

Annyira nem vagyok fiatal (26 tehat nem 20-21 eves), de Karacsonykor el fogok menni a baratnoimmel bulizni.Nem lattam oket tobb mint egy eve es 2 eve nem voltam sehol szorakozni.Este lefektetem a lanyomat es utanna indulok a baratnokhoz.A ferjem fog ra vigyazni, tehat meg csak nem is idegen (neki a nagyszulok idegenek, mert csak egyszer latta oket.Kulfoldon elunk).Nem hiszem, hogy ezzel akkora nagy bajt tennek.Ha nagyon keresne es vagy sirna es apukaja nem tudja megnyugtatni felhiv es az elso taxival megyek is haza.Kovetkezo szorakozasi lehetoseg kovetkezo Karacsonykor lesz :)

2010. dec. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dehogy bűn! Muszáj néha kikapcsolódni!

Szerintem egy átlagos anyukának erre igen kevés esélye van, ezért az a néhány alkalom nagyon is szükséges!

Én begolyóznék, ha néha nem mehetnék el valahová. Nem is kifejezetten szórakozni...csak úgy egyszerűen kiszellőztetni a fejem. Havonta 1x-2x anyukám vigyáz a babára, és pár óra alatt nagyon jól feltöltődök. Ez kell.

2010. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39 vagyok 2 gyerekkel (11éves és 20 hós) és el szoktunk menni.
2010. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat,en nem es nincs is lehetoseg....mert tavol lakunk a nagyszuloktol...igy ha megyunk valahova a 9 honapos kisfiamot is visszuk.De valahogy,nem is kivankozom,az az szeretek szorakozni stb,mert a baratikornek mind vannak gyerekek,es ok is viszik hozzak.
2010. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én 26 éves vagyok, a babám 1 éves. Persze, el szoktam menni bulizni néha, addig anyukáméknál van a kisfiam, nagyon szeret ott lenni. Nekem is jó ha elmehetek, feltöltődök egy kicsit, találkozok a barátokkal. Utána sokkal jobban bírom a nehéz időszakokat (pl.fogzás) is.:) Nem néznek ki, nem látszik rajtam, h. anya vagyok, a barátaim pedig miért néznének ki? Örülnek, h. végre van rájuk időm.
2010. dec. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!