Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire szorultatok haza,...

Mennyire szorultatok haza, amiota babatok van? Mikor voltatok utoljara moziban, szinhazban, buliban, stb. nem babas helyeken szorakozni?

Figyelt kérdés
Engem nem zavar, csak kerdem mas hogy van ezzel. En egy lagzi kivetelevel sehol sem voltam szorakozni meg. Most 7 es fel hos a babam.
2009. júl. 13. 07:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! 3 hós múlt a kisfiunk, azóta vagy vele megyünk családokhoz, barátokhoz, vagy ők jönnek, étteremben csak plázában voltunk vele együtt, vásárolni járunk ugyanúgy vele együtt, a Depeche Mode koncerten voltunk nélküle, addig anyósom vigyázott rá, jól birták mindketten. Nekünk ennyi, mozi, szinház már előtte is ritkult, szóval eddig csak a rendes éttermek azok, ahova régen jártunk, most nem. De ha akarnánk menni, mint ahogy most egy 2 napos hétvégét tervezünk, ahol párom bringázni fog, én babázni, de egy szálláson találkozunk, akkor mi azt meg szoktuk oldani magunknak :) Mindkét nagymama nyugdijas, tudnak amúgy vigyázni a babára, ha épp arra kerül a sor.
2009. júl. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%
1eves nemsoka a babam es SEHOL nem voltam meg szorakozni nelkule:) Most megyek majd osztaly talalkozomra
2009. júl. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

4,5hós a picikém és csak vele voltam "bulizni".

Anyóséknál voltunk cirkuszban(mindíg megy a vita), Anyukáméknál állatkertben(cica,kutya,hörcsög) Interspar parkolóban szabadtéri discó(mindíg szól a zene). Voltunk welness szállóban is(unokatesómék medencéje az udvaron)

Börtönben is voltunk(itthon a másfeles panelba mikor rossz volt az idő) Moziban is voltunk(kisszoba,diavetítés és mese) Nem tudom nélküle mikor fogok menni valahová, de biztos furcsa lesz...

2009. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

hat az en babam meg anyatejes es en is mindig a kozeleben vagyok.

Az utolso valaszolo nagyon szepen foglamazott, csillagos otost (*5) adok neki!

2009. júl. 13. 09:29
 5/20 anonim ***** válasza:
Nekünk most hétvégén lesz 7,5 hónapos a kisfiunk. 5 hónapos volt, amikor először - és eddig utoljára - elmentünk moziba, esti fürdés, etetés után. Illetve 2 hete voltam osztálytalálkozón, szintén esti altatás után.Vásárolni, családhoz mindig együtt megyünk.
2009. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én a baba előtt napi 10-12 órát dolgoztam szabadnap nélkül ( családi vállALkozás szépsége:() most napi 24 órát babázok, vagyis korábban sem volt erőm mászkálni most meg időm nincs:)
2009. júl. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ja, amugy 8,5 hós a kicsivakarcs:)
2009. júl. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem őszintén szólva hiányzik néha egy kis kimozdulás. Nem feltétlenül a baba nélkül. Én eléggé be vagyok zárva, mióta meglett a baba. A párom is sokkal többet dolgozik azóta (nagyjából akkortájt léptették elő) és minden hétköznap fáradtan jön haza. Hétvégén meg pihen és el tesz-vesz itthon. De nem nagyon akar ilyenkor sem kimozdulni. Nekem ez nagyon nagy váltás, mert korábban azért eljárogattunk legalább hétvégén, akár csak egy sétára vagy bármire. Most úgy van vele, hogy menjek ha akarok, ő majd vigyáz a babára, de nem nagyon van kivel. Talán javul majd a helyzet később.
2009. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

8,5 hónapos a lányom.

Háromszor mozdultunk ki nélküle fürdetés után. Szerencsére néha vannak "szabad" napjaim, amikor a mama elviszi a kicsit a dédihez, de olyankor általában nem megyek sehova. Mindig eltervezem, hogy kipihenem magam, de helyette takarítani szoktam.

Amúgy sincs kivel szórakozni, úgy elmaradtak a "barátok"!

A párom haverjai vannak csak, ő többször jár el, de én ritkán megyek vele. :( Elég sivár az életem ilyen téren, de csak egy picit bánom. A lányom kárpótol mindenért. :)

(Azért jó lenne egy "babás partner" sétálni, játszóterezni,...!)

2009. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

13 hós a babám.

Én is meg a férjem is eljárogatunk a barátainkkal, olyankor a másnap reggel az kel aki otthon volt éjjel. Anyukám ha átjön, lefektetem és elmegyünk kerti sütésre. Moziban, színházban többször voltunk. Ezek nem rendszeres programok, de azért eljárunk kikapcsolódni.

2009. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!