Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok is extra nyügös...

A ti babátok is extra nyügös kedvében van?

Figyelt kérdés

A kisfiam extra nyügi ma is és tegnap is az volt,nem beteg csak semmi nem jó ugy ahogy van,már nagyon nehezen birom,próbálok a kedvében járni,de elöbb utóbb csak hisztizik,és ordit...

Az ebéd utáni alvásnál is cirkuszolt,majd 1óra alatt sikerült neki csak elaludni,pedig mindig szépen elalszik...

Front van vagy mi lehet?


2011. okt. 30. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Az óraállítás is bekavarhatott.
2011. okt. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na,az én lányom meg csak kézben hajlandó ma aludni,pedig ha teli a pocakja és nincs kaka a pelusban,akkor olyan szépen elalszik egyedül a kiságyban! Ő sem beteg pedig.

Fogjuk a frontra! :-)


Üdv:4 és 2 éves,+ 1,5 hós kiscsaj anyukája

2011. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hali! Pici lánykám már tegnap délután elkezdte a nyűglődést egészen fürdésig. Akár mit csináltunk nem volt jó, nem sírt,csak nyafi volt. Ma meg ebéd óta nyűgi, megértem,mert még csak fél órát aludt eddig napközben. Most a séta alatt végre elaludt...:) Az a baj,h mostanában egyre korábban kellett fürdetni,pedig az óraállítás miatt éppen tolni akartam egy kicsit...:(

4hós anyukája

2011. okt. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igaz kisfiam 22 hónapos,de tegnap óta folyamatosan hisztizik.

Semmi sem jó neki,komolyan olyan érzésem van,direkt azt nézi mivel tud felídegesiteni.

Na az alvásról ne is beszéljünk,ma 45 percet bírt aludni napközben.

Már előre félek az éjszakától,mert a tegnapi is nagyon rossz volt,kb.5x felébredt.

2011. okt. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kislányom 3hós lesz,de ő is nyügi volt tegnap egész nap és éjjel is,este nem akart elaludni és az éjszakai etetés után sem...
2011. okt. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az én kisfiam 2éves...

Kicsit megnyugtattatok,h nemcsak nekem ilyen most,igen lehet bekavart az óraátállitás is...

De tegnap este is nehezen aludt el...

2011. okt. 31. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!