Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen egy napod 6 hónapos...

Milyen egy napod 6 hónapos babáddal?

Figyelt kérdés
Mindenre kíváncsi vagyok!! Evés, ivás, alvás, játék, séta, éjszaka, anyatejes és tápszeres egyaránt! :)
2010. dec. 4. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggel 7-kor kelünk, tejcit iszik (nem anyatejes) Majd összebújunk még egy kicsit, míg felkel a bátyus 7:30-8 körül. Reggelizik ő is egy üveg tejcit, megnézhetnek egy Micky egeres mesét amíg én felöltözöm, fürdök, ruhát készítek nekik. Ha vége a műsornak felöltöztetem őket, majd átsétálunk a mamiékhoz. Itt van még egy kis játék, majd kap 10 óra fele egy kis gyümölcsöt, és alszik 12-ig. Utána kel, ebédel játék 14 óra fele alszik. Vagy 2-3 vagy 2-3 órát. Eztán kap valami üvegeset, hogy változatos legyen. Hazasétálunk, én vacsit készítek, addig ő elvan a tesóval, a szobában. Van egy csomó játékuk, csörgő, zörgő, ezek nagyon érdekesek számára, és szereti, ha a tesó bohóckodik neki. Én csak a kacajukat hallom...Ha meg csönd van, akkor van hogy még alszik egy 30 percet a híradóig, vagy az alatt. Eztán fürdés, vacsora, még eg kis dögönyözés, és 20-kor ismét alszik...Reggelig.
2010. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Kisfiam 8-án lesz 6 hónapos nekünk igy telik egy napunk.

Reggel 7-fél 8 körül kelünk rögtön evés(üvegböl kapja az anyatejet mert a kezdetektöl nem szopizik) utána kb egy óra játszás a manónak és addig fejek.Álltalában alszik egyet a játék után de rövidet csak max fél órát.Ez idő alatt szoktam reggelizni,zuhanyozni,elpakolni a konyhába(ha még belefér az idöbe).10 fél tizenegy körül van a következö evés most kostolgatjuk az almát kisebb nagyobb sikerrel:) utána tejci.Összekészülödünk és megyünk sétálni ebben a hidegben kb 1 órát.Aztán fözés ha nem maradt elözö naprol.Ha fözök akkor jön ki velem a konyhába pihenöszékestül játékostol,igy könnyebb nekem mert nem kell a szobába rohangálni és igy folyamatosan tudok beszélni hozzá,nagyon elvan igy.:)Egy óra fél kettökor evés,utána játék és van amikor ilyenkor is szokott aludni egy kicsit.Közben hazajön anyukám(mi velünk élünk,lakunk)ő is megszeretgeti a manókát.ha az idő engedi van amikor még délután is kimegyünk egy kicsit de ez mostanában elég ritka már.4 fél 5 körül evés és utána már csak "játék"van fürdésig.Fürdeni este hét körül szoktunk fél 8 -8-kor van az utolsó evés és aztán irány a kiságy.Álltalában elég hamar elalszik,ritka amikor többször odakell menjek hozzá.Az éjszakát 1,5-2 hónapos kora óta átalussza nem kis örömömre:).

Kicsit hosszu lett,nekünk igy telik egy napunk.

2010. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
6 hónapos anyatejes fiú, reggel 7 körül kelünk, utána még 30 percig beszélget magában a kiságyban, majd utána jön velem a fürdőbe pihenőszékével, én tusolok, utána ö következik, mosakodás öltözködés, kimegyünk a pihenőszékével a konyhába, megreggelizek, majd 9-re befekszünk a hálóba, szopi ilyenkor elalszik kb: 1.5 órát, utána játék, én a földre leterítek egy vastag plédet, arra egy lepedőt, és itt vagyok vele (mesélek, kukucskálosat játszunk, rengeteget énekelek neki, és imád közben tapsolni, 11 körül gyümölcs, majd utána lemegyek vele sétálni, ha kell boltba is, 1-kor szopi, utána játék, majd 3-körül valamilyen zöldség, köztes idő játék, ha főznöm kell akkor jön velem pihenőszékestül a konyhába, 5-kor tejpép, utána alszik kb: 2 órát, 7-8 között fürdés, utána szopi, és alvás. Sajnos nekem felébred éjszaka 2x, mert mostanában bújt ki 5 foga, és ez bezavart. Nektek mit tud a babátok?
2010. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

21:58-as vagyok. 74cm, és 9kg.

[link]

2010. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!