Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltál társaságba 1 hónapos...

Voltál társaságba 1 hónapos babáddal? Vagy még 1 hónapos sem volt? Esküvő v. vacsora v. születésnap?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 15:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%

Persze. Kb. 3 hetesen voltunk vendégségben, végig aludta az egészet. 1 hónaposan pedig nálunk volt hatalmas buli, mert az 5 éves bátyjának ünnepeltük a szülinapját és rengetegen voltunk. Kézről-kézre járt, de nagyon jól viselte, még egy hisztit sem rendezett, pedig amúgy elég sírós kislány :-)

A lényeg, hogy mielőtt indultok legyen tele a pocija!

2011. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem , nem voltam... 3 hónapos volt, mikor először vendégségbe mentünk...
2011. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Igen, kb. két és fél hetes volt a kislányom, amikor tesóméknál névnap volt. A picúr végigaludta az egészet. :)
2011. szept. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Másfél hetes volt a kislányom mikor először vinni kellett tanácsadásra,onnantól kezdve vittük mindenhová.Aki megakarta fogni odaadtam neki,nem csináltam belőle problémát hogy jaj most nem foghatod meg.Egyedül azt nem engedtem hogy puszilgassák.Már 18 hónapos,és hála isten nem fél senkitől akár hová megyünk.
2011. szept. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
1 hónapos kora után mindenfelé vittük. Volt amin aludt, volt hogy játszani kellett vele, de sosem okozott különösebb problémát. Nyugodtan vihetitek bárhova.
2011. szept. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
2 hetes korától viszem mindig magammal, ahová én megyek. Ha boltba, ha postára, ha fodrászhoz kellett mennem, jött velem. Bárki megfoghatta, nem féltem, hogy baja lehet.. Különben hozzánk is az első naptól jöhettek a látogatók és a nagy tesók barátait se tiltottam ki a pici miatt. 3 éves, talán 1x volt beteg eddig, 2 éves koráig egyszer sem.. Imád emberek között lenni, soha nem félt az idegenektől.
2011. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is már aznap, ahogy hazajöttünk a kórházból, a családon kívül egy nagyon kedves barátom jött látogatóba. Egyébként 3 hetes volt a picur, amikor a 7 fős baráti társaságunk jött babát látogatni. Mindenki jól megdajkálta, ő meg közben elaludt :o) Azóta akár nálunk van nagyobb társaság, azt is bírja, de ha mi megyünk valahová, akkor jön velünk. Arra viszont még mindig ügyelünk, hogy max 1 óra csúszással a fürdésre hazaérjünk (7 hónapos kislány anyuja)
2011. szept. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Kisebb társaságba szerintem viheted, De esküvőre, lagziba, azt korainak tartanám. Ott nagyon sokan vannak, és most lehűlés van, sokan betegek. Esetleg elkaphatja.
2011. szept. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
mi megvártuk, hogy 6 hetes legyen. addig nem vittük sehová és nagyon látogatókat sem fogadtunk. szerintem kell ennyi idő, hogy megerősödjön. Később már fokozatosan vittük magunkkal egyre több helyre. 3hónaposan már úszni járt:)
2011. szept. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 napos kora óta viszem mindenhová. Két naposan jöttünk haza a kórházból, és apa azon a héten csak 1 napot tudott pluszban itthon maradni. Naná, hogy a két évest akkor kellett időpontra vinnem. Így hát onnantól a bab is jött, ha én mentem:)
2011. szept. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!