Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van vkinek ötlete, hogy miért...

Van vkinek ötlete, hogy miért ébredhet reggelente mostanában nagyon korán (5.45-6. 00 körül) 14 hónapos kisfiam? Elkezd "nyöszörögni", hallom, hogy próbálja magát visszaaltatni, de nem sikerül neki. Eddig 7,30-ig aludt általában.

Figyelt kérdés
Az éjszakát átalussza, éjjel nem kell átmenni hozzá,semmi változás nincs az életében ami "kizökkenthette" volna.Visszaaltatni nem tudom,mert a jelenlétünktől csak felpörög,meg mindig egyedül alszik el az ő szobájában, nem kell altatni.Máskor is volt,hogy felébredt korán,de anélkül,hogy átmentünk volna hozzá,szépen visszaaludt.Mi lehet az oka?
2010. dec. 4. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Rágófogai vannak már? Nálunk nagyon megszenvedte a fiam a kijövetelüket. Azóta minden ok.
2010. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs még neki.Egyenlőre csak 4 és "fél" fognál tartunk :)Viszont ha a fogzás lenne a baj,akkor éjjel is felébredne,nem?
2010. dec. 4. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:
az én fiam is ennyi idős, ő régóta (hónapok óta) ilyen korán kel. Ha a foga jönne észrevennéd, mert akkor nyűgös lenne, nem lenne étvágya sem.
2010. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

MINTHA MAGUNKAT OLVASTAM VOLNA :O

13 hónapos és ugyan ez megy

bár most az utóbbi 2 napban éjjel is felkelt a foga maiatt

de amúgy....nem tudom

nálunk is fél 6-6 körül felkel....

de én sem megyek ringatni, cumisüveg és jobb esetben azonnal visszaalszik, ha nem akkor meg fél 8 várok türelemmel és beájul:)

persez közbe elmolyol magába, dumál, de nem kapcsolaok villanyt sem és csöndbe vagyok

általában bejön


amúgy mikor fekszik este?

nekünk 7 kor

2010. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk ugyanez van, most 1 éves a fiam. Lehet, hogy mozgásfejlődési ugrás. Nem tanult sok új dolgot mostanában a babád? Az enyém igen, és szerintem ez is egy lehetséges ok, ő mindig hamar kel ha új dolgokat tanul előtte.
2010. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, ő is 7-kor szokott este elaludni,sőt van,hogy még egy picit hamarabb is,mert addigra már iszonyat fáradt.

Új dolgok?Hát egy pár napja az az új hobbija, hogy minden szónak az első szótagját mondja és ettől nagyon boldog :) Nem tudom,hogy ettől ébred-e fel, de így,hogy már "beszél" a maga kis nyelvén,sokkal nehezebb reggel hallgatni,mikor "kiabál" a szobájából,hogy "Nyenye" (=anya) Na mindegy, várunk türelemmel,hátha visszatér majd a 7,30-as keléshez,mást úgysem tehetek :)

2010. dec. 5. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!