Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék babás vagy kisgyere...

Hol tudnék babás vagy kisgyerekes fiatal barátnőket találni?

Figyelt kérdés

A mai normák szerint nagyon fiatalon lettem terhes (E hónapban leszek húsz) és a legtöbb barátnőm képtelen volt elfogadni, és megszakították velem a kapcsolatot. Egy barátnőm van aki havonta egyszer találkozunk, de kifújt.

A nővérem volt igazán barátnő, de mikor megtudta, hogy terhes vagyok, felhívott és ordítozott, hogy vetessem el. Azóta nagyon magányos vagyok.

A férjem mégsem lehet egyben a barátnőm!

vAlami ötlet, tanács?


2010. dec. 4. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak 2 évvel vagyok idősebb nálad... Hova valósi vagy? Ha van kedved beszélgetni szívesen levelezek, vagy msn-ezek veled! Talán az is több mint a semmi... Ha nagyon messze lakunk egymástól jobb ötletem sajnos nincs.
2010. dec. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szombathelyi vagyok.
2010. dec. 4. 17:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát én tőled is fiatalabb vagyok, 18 még csak most várom a pocaklakómat januárra.

Nagyon messze lakom tőled, de msnen skypeon, én is nagyon szívesen beszélgetnék veled.Mert én is egyedül vagyok, barátnők nélkül...

2010. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 31 éves vagyok, szintén messze, de nem is ez a lényeg.. Nem korfüggő sajnos ez, hogy a régi "barátnők" elmaradnak, ahogy gyereke lesz az embernek. Mondjuk nekem addig se volt sok, de most már annyi sincs, nem járok szórakozni, bulizni szerintem ezért... A mai napig hiányoznak a szombat esti bulik, iszogatások, beszélgetések. Ennek már egy ideje vége, helyette vannak a gyerekek, gyönyörű 21 hós ikrek.. nem csak szombat estékre. :))))
2010. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

én nyáron lettem 22, kb úgy jártam mint te. szivesen beszélgetek, persze virtuálisan(erdélyi vagyok)

nekem tényleg sok a gondom, sok bajom van a családdal is, nehéz is, de vidám vagyok:D

2010. dec. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 17 évesen szültem az első babám.Most 24 vagyok és van egy 6 hós kislányom.Én is szívesen msn-ek veled/veletek.:)Miskolci vagyok.:)
2010. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonló cipőben járok, mint Te, és így igaz ez nem korfüggő, hogy elmaradnak a barátok sajnos. Én harminc vagyok, és körmendi nem is lakunk messze egymástól:-) Beszélhetünk ha gondolod:-)
2010. dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Facebook-on van egy klub, GyK baba-mama klub(az itteni anyukák), keress rá, ott biztosan találsz barátokat.
2010. dec. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én 27 vagyok és a szűk baráti körben az én fiam az első baba! szóval ez nem kor függő. Ha meglátja a nővéred a babát, meg fog változni a helyzet. Reméljük nem féltékeny.
2010. dec. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!