Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok vmi olyan helyet...

Ajánlanátok vmi olyan helyet Bp-en, ahová több kisgyerekes, babakocsis anyuka el tudna menni pár órára?

Figyelt kérdés

Vmi olyan helyet, ami rossz idő esetén is 'használható' és ugye babakocsikkal is jól megközelíthető? Tehát nem park vagy ilyesmi és nem játszóház, mert a gyerekek átlag életkora félév :)

köszi


2011. szept. 20. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, Mi a X.kerben lakunk, és itt a bölcsiben(300.-/h), és a családsegítőben(ingyenes) is van "játszóház". Illetve inkább mondnanám baba-mama klubnak, mert arról van szó, hogy jönnek mennek a babák, anyukák, és megy a dumcsi, és nagyon jó, kicsit kirántja az embert ebből az elszigetelődésből...mi ide szoktunk menni. A babák még nem biztos hogy igénylik az ilyesmit, de az anyukák tuti. Az én kislányom is fél év körül volt, mikor elkezdtünk menni, és elvolt mit a befőtt:-) nekem pedig "életmentő" volt, mert már megbuggyantam itthon..:-DDD

Biztos felétek is van kerületi családsegítő, kérdezz rá!

2011. szept. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mifelénk a 'ringató' volt hasonló. Az éneklős baba találkozó, de nem muszáj énekelni, az én gyerekem szaladgált és ismerkedett akkor.
2011. nov. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!