Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen időbe ha elviszitek...

Ilyen időbe ha elviszitek vásárolni a babátokat akkor az üzletbe levetkőztetitek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne vetkőztetném le, hiszen ha ráizzad az overál akkor utána kész a megűlés.Tehát minimum a sapit leveszem, és az overált kicipzározom.
2010. dec. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sapka és kabát le.

Ha vásárolni megyünk, nem overallt adok rá.

2010. dec. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, amennyire lehet. Egyébként muszáj is, mert ha melege van, akkor üvölt.
2010. dec. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak beszaladunk a helyi kisboltba, akkor nem. De ha nagyobb üzletbe és huzamosabb időre megyünk, akkor sapi és kabát le.
2010. dec. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha vásárolni megyünk, akkor mindig farmert adok a fiamra harisnyával, felülre pedig kabátot. A kabátot mindig leveszem róla. Az az első ahogy beérünk a boltba.

Overált csak akkor kap, ha olyAn helyre megyünk, ahol nincs meleg, nem kell vetkőztetni.

2010. dec. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyetértek az első válaszolóval.

Én mondjuk úgy is csináltam, hogy nem overált adtam rá, hanem kabátot és azt könnyebb levenni róla a boltban, ha elég meleg van bent. Mondjuk ez inkább kocsival jó, akkor nem kell annyira beöltöztetni, mint a babakocsiban. Babakocsival inkább overál és kicipzározás.

2010. dec. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha kocsival megyünk: akkor csak nadrág és harisnya és a kabátot és a sapkát leveszem.

Ha babkocsival megyünk: akkor vagy bélelt nadrág vagy kantáros overál van rajta, szintén sapka és kabát le.

Beöltözve még nekem is melegem van, de már láttam olyan babát, aki ki sem volt gombolva, pedig nagyon meleg volt.

2010. dec. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha kocsival megyünk valahová, vékonyan öltöztetem + lábzsák(esetleg pléd is), és csak a lábzsáktól kell megszabadulni, (mostanában elég hűvös volt amerre mi jártunk!), ha kocsi nélkül megyünk, akkor vetközünk-öltözünk.
2010. dec. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
dettó mint az előttem válaszoló. De én már volt hogy téli bundazsákot használtam!
2010. dec. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!