Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csak taknyos a baba, láza...

Ha csak taknyos a baba, láza nincs, nem tüsszög, nem köhög, eszik rendesen, elviszitek dokihoz?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor milyen módszerrel kúráljátok.7 hós, és taknyos, fújom neki tengervizes spryvel, meg szívom orrszívóval.
2010. ápr. 9. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem, mert ott komolyabbat is összeszedhet. Adj neki Sinupretet, vagy Oscillococchinumot. Ez utóbbi megelőzésre is jó.
2010. ápr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, én sem szívesen vinném, remélem kilábal belőle hamar.
2010. ápr. 9. 09:59
 3/6 anonim ***** válasza:
én sem vinném orvoshoz, szívd ki naponta többször, pár nap alatt elmúlik. :-)
2010. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem viszem, csak ha lázas is. Oscillococcinumot adok neki és homeós orrsprayt (Euphorbium) használok, szívom az orrát. Ez nem csak feloldja a váladékot, hanem gyulladáscsökkentő hatóanyagai is vannak, még ami fontos: nem szárítja a nyálkahártyát, mint a többi orrspray.
2010. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem vittem. Szívtam az orrát, Otrivinnel csepegtettem bele és kapta a C-vitamint.
2010. ápr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ok, köszi a válaszokat.Olyan rossz ha beteg:-(((
2010. ápr. 9. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!