Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindennap elviszitek valahová...

Mindennap elviszitek valahová a babátokat? Pl. Játszótér, játszóház, ringató stb?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Mivel kertes házban lakunk, nagyon ritka, hogy játszótérre menjünk. Játszóház van a városban, de eddig összesen 2x voltunk... nem igazán voltam tőle elragadtadtva. Ringató itt nincs, de megvagyunk nélküle... mondókázni, énekelni én is tudok neki, hisz ez a szakmám (óvónő vagyok). A kislányom 22 hónapos, néhány vele egykorú kisgyerek anyukájával havonta-2 havonta összejárunk. Szerintem egy ennyi idős kisgyereknek még egyáltalán nincs szüksége telezsúfolni a napjait különböző fejlesztőnek mondott programmal, ő magától is szépen fejlődik, ha hagyják...
2010. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi minden nap jarunk setalni.

Berhazban lakunk, igy kenytelenek vagyunk.

Szeretunk parkba jarni, mert itt van ertelme (anglia a rossz idorol es a szep parkokrol hires), mert nem koszosak es kutya kakisak a parkok.Baba clubba jartunk par hetig, de pont a lanyom alvasi idejevel esik egybe ez a program igy mar 2 honapja nem voltunk (nincs ertelme, hogy vegig aludja az egeszet) inkabb addig is a levegon vagyunk.

2010. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 4 hónapos, így a játszóháznak semmi érteleme egyelőre. Kertes házban lakunk, így sétálni sem feltétlenül kell kimozdulni. Ringatónak meg ott vagyok én, mint zenetanár. :-) Ha mellettem nem tanul meg a fiam énekelni, akkor sehol se. :-)
2010. júl. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éves, közért, piac, játszótér, motorozás, séta... Minden nap csinálunk valamit, 1 hetes kora óta. Panel, meg is kukulnánk bent.
2010. júl. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem. De kertes házban lakunk, így sokszor kint vagyunk a kertben, udvaron, vagy pancsolunk.

Amikor kell megyünk boltba, vagy ügyet intézni, most épül a közelben valami új játszótér, na oda elmegyünk majd.

2010. júl. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat! Azt elfelejtettem írni, hogy inkább azok az anyukák válaszoljanak, akiknek nincs otthon kert. Az én kisfiam 1 éves és igen is szüksége van a közösségre, mindennap szoktam vinni valahová. De néha egy-egy alkalom kimarad, ilyenkor lelkiismeret-furdalásom van, csak ezt akartam a válaszokkal enyhíteni.;)
2010. júl. 10. 08:18
 7/12 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Neked még annyit szeretnék írni, hogy programok terén nem a napi telezsúfolást kérdeztem. A gyerekedet nem ismerem, de azt tudom, hogy egy 22 hónapos kisgyerek már nagyon igényli az anyán kívüli társaságot is (én meg gyerek klinikai szakpszichológus vagyok).

2010. júl. 10. 08:27
 8/12 anonim ***** válasza:

kertes házban lakunk, játszóra héten 2-3x megyünk, ahogy adódik. Szoktunk másfelé is menni.

Játszóházba, ringatóra viszont nem, csak a babúzsásra.

Most délben lemegyünk holnapig a Kis-Dunához, tegnap pl bent voltunk a Szabadság téen a pancsolós szökőkútnál. Múltkor kutyát úsztatni, sétálni, kirándulni...

Lényeg, hogy megyünk valamerre, de nem feltétlenül játszótérre.

Az én lányoma amúgy is vízfüggő, ha vizet lát (Duna, szökőkút, tv-ben pl uszoda, strand teljesen extázisba jön:-)))

2010. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
inkább csak sétálunk, és ott talizunk ismerősökkel, gyerekekkel.Nálunk nincs játszóház. Úgyhogy marad a séta, meg a játszó. 17 hónapos a kuisfiam.
2010. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem, mivel nálunk se játszótér, se játszóház, se semmi.

Kertes családi házban lakunk, lent vagyunk egész nap az udvaron.

Medence, homokozó, csúszda, motor, kutya a program. Néha séta, motorozás, de csak ha apa is jön, mert 2 gyerekkel egyedül húzós:)

2010. júl. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!