Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudjam, hogy 3 hós...

Honnan tudjam, hogy 3 hós babámnak enni vagy inni adjak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát remélem, hogy még nem eteted és itatod külön-külön a szó szoros értelmében. Tápszerezés közt kínáld vízzel.


ha anyatejes, akkor nem kell itatni.

2010. dec. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az előző írta!
2010. dec. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát az etetések normális esetben x időközönként vannak. Nem kell mindig etetni ha sír. Nem csak azért sírnak a babák mert éhesek. Inni pedig tényleg csak akkor ha tápszeres, de ez is csak pár kortyot jelent, etetések között.
2010. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyatej= enni és innivaló is.
2010. dec. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor most lehet engemmeglincselnek, de! nekünk az orvos javasolta székletgondokra hogy olykor adjunk a lányomnak kamillateát, sőt, etetés előtt 5-10milli vizet. illetve rászoktunk az édeskömény mafg forrázatára. 4 hónapos ma éppen a picurkánk, és ezt már 7 hetesen javasolták neki. én két etetés között teáztatom (15szem mag, 30milli forró víz) enni 3 óránként eszik.
2010. dec. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én amíg nem tápláltam hozzá, addig nem adtam neki külön inni, pedig akkor már tápszeres volt 4 hósan.
2010. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!