Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak inni 6 hónapos...

Mit adjak inni 6 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés

Az őszibaracktól fáj a hasa a tea kijön belőle,a vizet meg ne is hajlandó meginni.

Akkor mit adhatok neki?


2011. febr. 17. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

szopizik még?tápszeres?

Ha igazán szomjas megissza a vizet!!

2011. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiam 14 hónapos, eddig csak babavizet kapott inni, idén télen adtam neki először teát. De csak a reggelihez issza, amikor falatkákat eszik, és jobban ízlik neki a meleg ital. De napközben megint csak vizet kér. Minden jót és jó egészséget!
2011. febr. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit, hogy az elején csak max. 1-2 kortyot ivott naponta, majd folyamatosan egyre többet. Nem fog rögtön 2 dl-t meginni, de ha nem szokik rá a cukros italokra, nem is fog neki hiányozni. A fiamnak vettem baracklét, ami babáknak való, meg sem kóstolta. Üdv, utolsó voltam.
2011. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
milyen teát itattál vele? én a 4 hónapos kortól adható Hipp teát adom a lányomnak, az alma-citromfű keveréket, fele adagban, mint ahogy ajánlják. már elmúlt egy éves, de még mindig ezt kapja, illetve vizet.
2011. febr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
próbáltam a hippes teákat(még ezt a citromfüveset nem)kapott sima teát is(mielőtt lehurrognátok,kórházban voltunk 2 és fél hós korában 1 hétig és ott azt kapta)azt szerette de kb egy hónapja nem issza meg.a sima víztől meg ahogy a szájába kerül hányingere van:(
2011. febr. 17. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam Mecsek baby teát, vagy köménymag teát iszik 4 hetes kora óta. Nyári baba, hiába csak szopizott, szomjas volt mellette.
2011. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!