Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lehet tárolni a felbont...

Meddig lehet tárolni a felbontott anyatejpótló tápszert? Nem a kész tápra gondolok, hanem magára a porra.

Figyelt kérdés
Köszi
2010. dec. 5. 21:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bár mi nem használunk, de azt mondják hogy 3 hétig.
2010. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
kb 2-3 hétig
2010. dec. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Mi sem használunk(hurrá:-))), csak most próba gyanánt bontottam fel, mert nem akar enni a babóm, és azt hittem, hogy a tejemmel van vmi...de a tápot sem eszi, azért kérdem, hogy meddig használható...de akkor odaadom vkinek, aki el tudja használni...

Köszi

2010. dec. 5. 21:32
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
3 hétig
2010. dec. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%

Egyik válasz sem helyes. RÁ VAN ÍRVA A DOBOZRA!


Egyikre az van írva, hogy 2 hétig, másikra hogy 3 hétig, de láttam már olyat is, ami 4 hétig használható fel felbontás után.

2010. dec. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Az enyémre 3 hét van írva, úgyhogy HELYES VÁLASZT ADTAM!!! :p
2010. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Első vagyok, detto ugyanez a helyzet nálunk is! Anyatejes, de néha elutasítja. Pár napig. Orvos szerint ez az anyatej ízével függ össze, mert éppen akkor lehet nálunk nőknél valami hormonális változás, ami miatt a tej íze más lesz. Ez 1-2 napig tart. A babák megérzik. Védőnő azt javasolta hogy vaníliás ízű rizspépet adjak olyankor. Ez nem tápszer, hanem laktató, sűrű pép. Ezt nekem a kislány megeszi olyankor amikor a tejet elutasítja. De ez csak átmeneti. És mondta a védőnő, hogy ha a baba nem is eszi a tejet, fejni mindenképpen kell, hogy el ne apadjon. Be a fagyasztóba addig is a tejet. Nálunk ez bevált így. És átvészeljük azt a havi 1-2 napot így.

A kislányunk 5,5 hónapos.

2010. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
22%
Banyuci, azt azért lásd be, hogy nem feltétlen ugyanolyan tápszere van a kérdezőnek, mint neked...
2010. dec. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Ez a negyedik, vagy ötödik, amit használunk, és eddig mindre az volt írva, hogy 3 hét. Úgyhogy a nagy többség szerintem így tárolható.
2010. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
Sőt, most hogy jól összeszámoltam, ez a 6. fajta egészen pontosan, amit most adok neki (ez mondjuk már nem tápszer, hanem tejital).
2010. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!