Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Féléves kisfiamat megütötte...

Féléves kisfiamat megütötte anyósom, mert "rosszat" csinált. Mi a francot csináljak?

Figyelt kérdés
Nem voltam ott, mesélte sógornőm, hogy megrúgta az unokatestvérét, és rácsapott a kisfiamra, hogy nem szabad. Ha ott vagyok éslátom, az más, de így utólag ti mit tennétek?
2010. dec. 6. 08:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Semmi joga megütni! Megkérdezném így történt-e aztán ha igen akkor többet az életben nem hagynám nála a gyerekemet!
2010. dec. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%
Én biztosan leülnék vele elbeszélgetni!A hatéves gyerekemet nem ütöm meg,nemhogy egy 6 hónapost!!!!!
2010. dec. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
83%
Fél éves gyerek hogy tud megrúgni bárkit is??? Hogy lehet egy fél éves gyereket megütni??? Leordítanám az agyát aztán közölném vele, hogy ezentúl felügyelet nélkül nem láthatja a gyereket!
2010. dec. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
basszus.... mi rosszat tud csinálni egy fél éves gyerek? nyilván nem direkt rugta meg.. én rákérdeznék az anyósra hogy hogy is volt ez és megkérdezném azt is hogy tényleg rácsapott e a kicsire? ha beismeri akkor azért csak mondanám hogy nem kéne ütni egy féléves gyereket pláne nem másét üsse a sajátját!! ha tagadná szembesiteném a sogornömmel . semmiképp sem hagynám SENKINEK hogy bántsa a gyerekemet akármilyen rosszat is csinál!!!
2010. dec. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Biztos,hogy nem hagynám szó nélkül,a gyereknevelés nem az ő dolga,egy fél éves babát pedig pláne ne üssön meg!
2010. dec. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
14%
Egy féléves gyerek mekkorát tud rúgni???Továbbmegyek, ő még tudatosan nem is tud rúgni... ez a kérdés erősen kamuszagú...És a "mi a francot csinálj?"-ra a válaszom: tanulj meg szépen beszélni.
2010. dec. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Valószinű ez volt az utolsó alkalom hogy odavittem.

Én felhivnám az anyóst és megkérdezném miért ütötte meg! Nem legyél szvbajos, simán tedd meg!

2010. dec. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Egy féléves gyerek úgy tud rúgni, hogy járkeze lába. Ha azt hiszed kamu,állj odébb elég probléma ez nekem.


Többiek: a mama nem volt szomjas, ez hozzá tratozik a dologhoz.Nem hagytam vele kettesben a fiamat, ott volt sógornőm is meg a kislánya, aki másfél éves. Épp hogy csak enni készítettem a babának. Sógornőm azonnal elvette tőle a gyereket, este beszéltünk, akkor mondta mi történt.

2010. dec. 6. 08:50
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
08:44-esnek:Segíteni nem tudsz,kioktatni annál inkább..egyáltalán minek válaszolsz akkor?????
2010. dec. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

nnna mamóka közelébe se azt a gyereket, főleg, ha piás.


Így utólag megmondanám hogy ha még egyszer kezet emel rá akkor nagyon megbánja... jah és nemigen vinném a közelébe se.

2010. dec. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!