Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bundazsák overál helyett...

A bundazsák overál helyett használható?

Figyelt kérdés

Kisfiam kinőtte a 80as overált (amiről azt hittem, h sosem nő bele :) ) és úgy gondoltam a bundazsák praktikusabb lenne. Ha abba rakom a kicsit az alá milyen öltözetbe öltöztessem? Mennyire meleg egy ilyen? Ezeket néztem:

[link]

[link]


2010. dec. 6. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt babakocsiba használjuk, pléd helyett. Ràadom az overált, és úgy rakom s bsbskocsiba a bundazsàkba ilyen hidegben. Vagy kabát, ès harisnya bélelt nadrággal.
2010. dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a 80-as overált már kinőtte akkor inkább másik overált vegyél, mint bundazsákot. Az én lányom 7 hónapos 80-as overált vettem neki, kicsit még nagy, de olyan fajta, hogy később cipőt lehet adni rá hozzá, mert kigombolós a lábaszára, meg bundazsákká alakítható, de mivel már feláll bárhol ahol meg tud kapaszkodni, már nem adnám rá bundazsákként.
2010. dec. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Overál is és bundazsák is? Az nem nagyon sok? Az én manóm megsülne, az biztos. :) Be szoktam takarni, de azért ez sokkal melegebb, mint egy takaró; így ránézésre.

Köszi a válaszod!

2010. dec. 6. 10:59
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekünk is olyan volt, amilyet te írsz. Most ha kigombolom a lábát még elmegy, de már elég szűkös.
2010. dec. 6. 11:00
 5/8 anonim ***** válasza:

mi is így vagyunk mint az első

bundazsák a babakocsiba, overall a gyerekre (alatta harisnya és h.ujjú body)és így megyünk ki

2010. dec. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Nem akarlak bántani, de ha már most így beöltözteted mit adsz rá majd -20 fokban?

Azt ne írd, hogy akkor nem viszed ki, mert lehet pont akkor kell menni valami kötelezőre orvoshoz.

2010. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a bundazsák alatt csak body meg harisnya van

és kocsival járunk mindenhova

így akkor max pulcsi kabát nadrág

be a kocsiba és kiszállunk az orvosnál


ennyi


utolsó voltam

2010. dec. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én hétvégén harisnyába, nadrágba, pulcsiba és overálba bújtattam. Takaró mindig van kéznél, ha kell. Tegnap ugyanez volt rajta, be is izzadt. Persze az se mindegy kinek milyen meleg a bundazsákja, overálja.

Miért, van aki a minuszokba nem viszi ki a babát? :O Ezen meglepődtem, mert úgy tudtam mindig kell a friss levegő. Boltba, gyógyszertárba, postára, bankba stb meg úgyis kell menni. Végülis overált vettem, hasonló, mint ami volt. Zsáknak és kezeslábasnak is használható; de ez végig cipzárolható az előzővel ellentétben; így könnyen kibújtathatom ha bemegyünk valahová.

2010. dec. 7. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!