Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lett kemény a kakija? 8...

Mitől lett kemény a kakija? 8 hetes, és tápszerezünk.

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szoptatod? Ha kap anyatejet is, akkor te mit ettél? Tápszert váltottatok? Ha nem, akkor kevés folyadékot kapott.
2010. dec. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Abszolut nem szopizik, és nem váltottunk tápszert sem. Kevés folyadék...nekem azt mondta védőnő hogy ne itassam... Most akkor mégis kéne?
2010. dec. 6. 12:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok a védőnőnek:(((!A tápszeres babáknak KELL plusz folyadák!!!!!
2010. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

És mit adjak neki? Néha hasfájós teát adok neki!

Az a baj hogy bukik, nagoyn sokat...! Tápszerből már kapja a bukós babáknak valót...de teából nincs is:)! És nagoyn sokat bukik vissza...

2010. dec. 6. 14:46
 5/8 A kérdező kommentje:
*de teából nincs ilyen
2010. dec. 6. 14:47
 6/8 anonim ***** válasza:

A védőnődnek tényleg gratula. :(

Az igény szerint szoptatott babákat valóban nem kell itatni. Tehát mikor anyuka mindig megszoptatja a babát, ha igényli, akár fél óránként is! A tápszert gondolom nem így adod.

Sima babavizet (Jana) is adhatsz neki, ezt forralni sem kell, vagy van Hipp-es instant tea is, nem tudom az mennyi idős kortól adható, nézd meg a csomagolásán.

Szerintem a gyógytea is fogja a hasát.

2010. dec. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14.35-ös vagyok!Én sima forralt vizet adok neki visszahűtve!
2010. dec. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3 gyerekem van de még nem hallottam hogy muszáj itatni pluszba a babát ha tápis. 2 gyerekem sokat ivott, de most a kisbébim 5 hós és még mindig az 1. dobozunk félig van. Egyszerűen nem kell neki. És nem mondta a doki hogy baj lenne. Most akkor tömjem meg vele?

Azt irod kemény a kakija. De gond is volt neki kikakilni? Valószinű az a fajta tápi nem lesz jó neki. Nálunk is volt olyan hogy valamelyik fajtától nehezebben kakilt, váltottunk és jobb lett. De ha megissza neked a teát, akkor viszont adj neki édeskömény teát, talán segit az is.

2010. dec. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!