Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Annyira sajnálom! Mit csinálja...

Annyira sajnálom! Mit csináljak vele? És már én is nagyon kivagyok! Napközben ugy járok kelek mint egy zombi! Apa 12 órát dolgozik rá is ráfér az alvás, de 2 napja rémálom az éjszaka!

Figyelt kérdés
kisfiam 2. éjszakája nem alszik,2 foga már kint van gondoltam jön a másik kettő vettem neki ezt a homeopátiás kúpot tegnap este használtuk először de azt kell mondjam sokkal rosszabb volt az éjszaka!1 órát alszik (jó esetbe)aztán egyet fent van,nagyon nehezen alszik vissza!csurom nyál napközben a body-ja!eddig nagyon szerette a rágokákat de ha most ráharap akkor olyan égtelen sirásba kezd hogy megszakad a szívem!ezt az éjszakát hogy csináljam adjam a kúpott vagy semmit csak egy kis panadolt?már tanácstalan vagyok!kiságyban nem tudom vissza altatni magam mellett sem jó neki,ölben is probáltam de nem alszik vissza!
2010. aug. 17. 08:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A homeós cuccoknak kell egy pár nap mire hatnak, van, hogy először még össze is zavarják a babákat. Szerinzem ha már egyet adtál Neki, akkor adjad. Ezeket az éjszakákat "túl kell élni" KITARTÁS!
2010. aug. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én amikor már ilyen fájdalmai voltak a fiamnak a fogzástól, adtam neki egy Nurofen kúpot, így sokkal nyugodtabban aludt. Nem vagyok a gyógyszerezés híve, de ez az a pont volt, amikor úgy éreztem, hogy szükséges. Miért hagyjam kínlódni éjszaka, ha el is tudom mulasztani a fájdalmát, nem igaz!?
2010. aug. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez van egy hete:(Még csak az első foga jön.

Chamomilla CH 15-öt adok 3*5 golyót estére pedig a Viburcol kúpot.Kell 1-2 nap mire észrevehető a hatás.Nálunk ma volt az első éjszaka,hogy csak 1*ébredt fel de szinte azonnal visszaaludt.

2010. aug. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nekem 2*3golyót mondtak csak estére meg a kúpot!adjal többet neki a golyóbol?
2010. aug. 17. 09:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz többet.
2010. aug. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ha már nagyon rosszul aludt a fiam, akkor Viburcol kúpot adtam neki (a Chamomilla nekünk semmit nem ért), de ha még így is óránként ébredt, akkor Nurofent is adtam neki. De szerintem a Panadol is jó. 2-3 éjszaka a legrosszabb, utána már javul az alvás, kitartást!
2010. aug. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Áh ilyenkor szerintem már jöhet a Nurofen vagy Panadol! Remélem, aki ilyenkor homeo-s gyógyszerekkel kezelné a gyereket még mindig az próbálja ki egy jó fogfájáskor magán :)
2010. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Homeós bogyókból 5 golyó az alap adag, nem három!
2010. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Minden homeopátiás szer úgy működik,hogy először felerősíti a tüneteket és azután kezd el hatni.Szóval,ha most éjjel rosszabb volt szegény kicsidnek a kúp miatt,akkor az azt jelenti,hogy nála jó a kúp.Add neki továbbra is,meglátod hatni fog.
2010. aug. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a panadol sem ér semmit:(
2010. aug. 19. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!