Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden etetés után kifőzitek...

Minden etetés után kifőzitek tápszeres babáitok cumisüvegét? Ha nem, milyen gyakran?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Újszülöttkorban naponta egyszer, később már csak alkalmanként. De minden etetés után alaposan elmosom forró, folyó vízben, mosogatószerrel, aztán tiszta vízzel öblítem, és tiszta pelenkán szárítom, nem törlöm el.
2010. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Babám 8 hetes. Hetente egyszer főzöm ki a cumisüveget, cumit. Amúgy csak jól elmosom minden etetés után, mosogatószerrel és külön szivaccsal, kefével.

Védőnőm azt mondta, hogy 1 hónapos korig érdemes naponta egyszer kifőzni, később már nem muszáj ilyen gyakran.

Amúgy ezerféle választ kaptam én is erre a kérdésemre, így nehéz eldönteni mi a jó, viszont az "agyonsterilizálásnak" nem vagyok a híve.

2010. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én eddig naponta 1x föztem ki, de mosogató szer nélkül forró vizben elöblítem egyböl.

mától csak minden másnap fözöm majd.

2010. dec. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én is mosogatószerrel, forró vízben mosogatom, nem törlöm el. Én 3 naponta sterilizálom, most 1 hónapos a kicsim.
2010. dec. 6. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Külön szivaccsal, mosogatószerrel elmosom.
2010. dec. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!