Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha fiam a fogzás...

Mit tegyek ha fiam a fogzás miatt nyügös? Nem tetszik neki semmi? Mit tesztek ilyenkor? Aludni se akar.

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez jó kis időszak.Én álltalában beleteszem a hordozó kendőbe és próbálom végezni a dolgom.Amikor meg nagyon álmos akkor elringatom.Ha nem fogzik akkor egy jó alvó nagyon nyugodt baba.Ja meg a chamomilla segít.Homeopátiás.Biztos halottál már róla.
2009. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiamat ne nagyon viselte meg, de mikor rosszabb pillanata volt,akkor csak a karomban tartottam naphosszat. Próbáltam nyugtatgatni, és az ínyére írt fel a gyerekorvos egy gélt. Azzal kentem neki párszor, ami segített. Főleg akkor kentem be neki, amikor jött az alvás ideje. Az egy kicsikét talán hűtötte neki és könnyebben elaludt. Amikor aludt, akkor legalább nem fájt neki, és napközben is elég jól alukált 2 óra hosszákat. Szerencsére könnyen ment a fogzás csak akkor csinálta ezeket, amikor az ínyét áttörte a fogacska. Az én fiam szerette rágni a cumisüvegjének a cumiját. Őt az is jól megnyugtatta. Mi cumit nem használunk, így azt nem tudta rágni de ez is jó volt így. Egy 6 hónapos fisfiú anyukája
2009. jan. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Adj neki Nurofen szirupot! Babáknak való fájdalom-és lázcsillapító. Egyszerre 2-2,5 ml adj neki, ettől negyed órán belül elmúlik a fájdalma. Nálunk bevált, éjjel is aludt tőle. Remélem segítettem!

2009. jan. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!