Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Háda turikban lehet jó...

A Háda turikban lehet jó overált kapni? Kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Délután érdemes menni vagy már olyankor nincs semmi értelmes dolog?
2010. dec. 7. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én most voltam az erzsébeti hádában, de borzalmas. Nem volt semmi, és ami volt is ócska. Újan vettem 6200ért overált bababoltban. Szerintem megérte, nagyon jót sikerült találni, pedig már majdnem feladtam. Láttam jobbakat kisebb méretben, amik olyan 4-5000ft körül voltak...
2010. dec. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Tegnap voltam Pesten a Rákóczi úti gyerek turiban, 68-as méretig voltak gyönyörű overálok, a legdrágább 1800 ft volt. Tényleg gyönyörű állapotban voltak, sajnos a mi méretünkben nem volt!
2010. dec. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ezek szerint turi függő.

2010. dec. 8. 09:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Újpesten a Rózsa utcaiba járok.Kilós, és kb.1000 forintra jön ki egy ovarall.Én ott vettem kettőt mert nagyon jók voltak.Az egész telet kihúzzuk vele.Szerintem délelőtt menj és főként akkor amikor új áru érkezik.De készülj fel, hogy a gyerek részen pankráció megy, annyi anyuka jár oda :)

Sok jó dolog van, tegnap például volt az a mászó beszélő Micimackó.Csak éppen angolul beszélt:( De már játszószőnyeget is sikerült kifognom és más Fisher Price játékokat.

2010. dec. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!
2010. dec. 9. 12:22
 6/6 anonim ***** válasza:
A XX.kerben a picurka turka jó turi még. vannak új ruhák is. Bár ez egy kisebb turi.
2010. dec. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!