Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora overált vegyek neki?

Mekkora overált vegyek neki?

Figyelt kérdés
Most 6,5 hónapos a fiam. A 68-as overál már kicsi rá. Most készülök újat venni, de nem tudom mekkora kell, hogy ne kelljen egy hónap múlva megint venni. 80-as elég vagy vegyek nagyobbat? Most kb. 71cm a fiam.
2011. okt. 26. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát egy évesen 86-ast fog hordani és ha hat hós akkor áprilisban lesz egy éves v. akkörül pont elötte márciusig szokták hordani az overallt úgyhogy én amondó vagyok hogyha idén+ 2012 tavaszra le akarod tudni akkor 86-ost a babakocsiban nem látni hogy nem ér végig a lába az újját meg fel lehet hajtani .
2011. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, a 86-os nagyon nagy lesz rá. Szerintem elég a 80-as.

Az én fiam egyébként baromi sokáig volt 80-as, 86-os méretű. Pont akkor lassul le a növekedés, és inkább az idegrendszer fejlődik nagyon sokat.

2011. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is max. 80-ast vegyél.

Lányom most 77 cm, és elveszik egy 86-osban...

2011. okt. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Két méreteset vegyél. 74-80-ast. De lehet hogy még a 68-74-es is nagy neki. Ilyen méretben overálban (egyberészesben) eléggé összemosódhatnak a méretek, szóval érdemes mérni mielőtt veszel.
2011. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 86 hatalmas, nem kell akkora. 74-80-as elég lesz neki.
2011. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!