Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok úgy háton hordozni...

Szoktátok úgy háton hordozni a gyereketek, hogy csak ketten mentek valahová?

Figyelt kérdés
Van egy vázas háti hordozónk, de valamiért csak akkor szeretem benne elvinni sétálni a gyereket, ha van még valaki velünk. Nem tudom miért, talán azért mert furcsa, hogy hátamon van és nem látom mindenét állandóan, mint a babakocsiban. Az arcát ugyan látom, ha hátra nézek. Lehet, hogy csak meg kellene szoknom a helyzetet.
2010. dec. 7. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is sokáig vázasban hordtam a gyereket patikába, postára, stb., mert oda babakocsit nem lehetett bevinni vagy már utált babakocsizni. Barátnőm csatos hordozóban mindenová a hátán viszi. Szerintem csak szokás kérdése, néha belenézek egy kirakatüvegbe és látom mi a helyzet.Itt a faluban minket mindenki megbámul, furcsa nekik ha nem babakocsizunk.

Én úgy gondolom nyugodtan viheted őt akkor is ha nincs melletted senki ha a gyerek szeret ott utazni.

2010. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csatos háti hordozóban viszem a fiamat mindenhová, nem babakocsizunk. Meg lehet szokni. Először is mindig van nálam egy kis kézitükör, másodszor észrevettem, hogy mióta a hátamon viszem, jobban hátra tudok fordulni, egészen bele tudok nézni az arcába. Jobban is "érzem", hogy mit csinál, minden lélegzetvételét érzem, valahogy tudom, hogy most nézelődik, vagy éppen alszik. Ha meg gond van, egy mp alatt le tudom kapni magaról akárhol.
2010. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Van babakocsi, van autónk és van 2 lába gyereknek is, 20 hós.

ha túrázunk, akkor a párom viszi a "kicsit" (13 kiló) a hátán, most mr fémvázas hordozónk van, előtte kengurunk volt.

2010. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!